Nike

Kristiina Heinmets-Aigro endisest kolleegist Katrin Lustist: olime olukorras, mida ei osanud ette näha

Kristiina Heinmets-Aigro on Keskerakonda kuulunud 1998. aastast, kuid kandideerib riigikogu valimistel esmakordselt.

FOTO: TAIRO LUTTER/PM/SCANPIX BALTICS

Kanal2 andis eile teada, et pikalt TV3 hingekirja kuulunud Katrin Lust kolib oma saatega nende ridadesse. Nüüd võttis Katrin Lusti teemal sõna ka tema endine kolleeg Kristiina Heinmets-Aigro, kes meenutab Lusti hea sõnaga.

Kristiina Heinmets-Aigro kirjutas Facebookis pika kirjelduse sellest, kuidas nad Lustiga enam vähem ühel ajal TV3-s tööle hakkasid. 

«Katrin Lustiga sisenesime taas tööturule 7 aastat tagasi TV3 uudistes. Katrin oli tulnud tagasi Londonist ja otsis võimalust jätkata oma karjääri Eestis. Mina olin olnud 6 aastat lastega kodune, vanema poja astma vajas ööpäevaringset hoolt ning igapäevast jälgimist. Ma ei olnud kunagi soovinud olla nii pikalt kodus lastega, kuid elu tegi oma korrektuurid ning kaalu ühel pool oli poja tervis ja teisel ööpäevaringset pühendumist vajav karjäär,» kirjutas Heinmets-Aigro.

Endine Miss Estonia selgitas, et ta sai uutelt kolleegidelt Annely Adermannilt ja Sirje Eesmaalt palju toetust ning armastas oma tööd väga.

Katrin Lust

FOTO: Madis Sinivee

«Katrin Lust võttis TV3 uudistes ette kõige kriitilisemad lood ja öised eelmontaažid olid meil tavalised. Me naersime ning kallistasime, sest meie tööalased kohustused olid teistsugused kui lepingulistel toimetajatel või reporteritel,» kirjutas Heinmets. 

Siis meenutas Kristiina tema ja Katrini omavahelist meeldivat seika.

«Meil oli hetk Vabaõhumuuseumis võttel, kus meil tuli olla teineteisele toeks ning toetada üksteist naistena. Ma andsin talle oma puudri ning kotist rahvusmustriga pluusi, sest olime olukorras, mida me ei osanud ette näha,» kirjutas Kristiina, kuid ei selgitanud, mis olukorrast oli jutt. 

Kristiina jätkub Katrinile ka palju kiidusõnu.

«Ühte võin ma kinnitada, Katrin on sirge seljaga, kindla arvamusega ning julge naine. Ta ei karda riske ning teab, et distsipliin ning töökus on edu võti. Ta on avatud keerulistele väljakutsetele ja julgeb öelda, kui tal on raske,» kirjutas ta endise kolleegi kohta.