Nike

Nüüd siis teame! Selgus üllatav põhjus, miks fitnesskaunitar Erna Husko Eestist ära kolib

Fitnessikaunitar Erna Husko.

FOTO: Instagram

Fitnesskaunitar Erna Husko (21) pühib Eestimaa tolmu jalge alt ning põrutab hoopis tagasi koju.

Husko postitas Youtube'i video, milles selgitab kolimise tagamaid ning näitab oma fännidele, kuidas ta pärast kaheksat aastat Eestis oma siinse elu kokku pakib ning Soome, vanemate juurde kolib.

Ta kolis Eestisse, kui ta oli vaid 12-aastane ning Husko sõnul on tal aeg nüüd alustada uue eluetapiga. «Ma ei ole õppinud juba mitu aastat, sest ma tahtsin leida midagi sellist, mis mind tõeliselt huvitab. Ma ei tahtnud oma aega raisata õppidest midagi, sest ühiskond ootab minult, et ma lihtsalt midagi õpiksin,» rääkis ta Youtube'i postitatud videos.

Erna sõnul juhtub see kõik seetõttu, et ta soovib inimesena kasvada. Ta räägib videos, kuidas ta on alles 21-aastane ning tal on elus veel palju saavutada - küll aga jääb Tallinn selleks puhuks tema jaoks liiga väikeseks.

Kuigi Husko kolib praegu vanematekoju, on tal sügiseks juba suured plaanid. Nimelt tunnistab Erna, et soovib minna sügisel ülikooli ja kuigi ta jääb selles osas võrdlemisi salapäraseks, annab ta videos vihje, et kool ei asu Euroopas. 

Vaata ka videot: