E, 5.12.2022

Räpikuningas Jay-Z astus 21 Savage eest välja ja palkas talle advokaadi

Elu24
Räpikuningas Jay-Z astus 21 Savage eest välja ja palkas talle advokaadi
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Jay-Z.
Jay-Z. Foto: Yui Mok / PA Wire/PA Images

Räppar Jay-Z pole nõus sellega, mis toimub 21 Savagega ning on palganud advokaadi, et 26-aastast räpparit kaitsta, kirjutab Page Six.

Räppar 21 Savage ehk kodanikunimega Sha Yaa Bin Abraham-Joseph arreteeriti mõned päevad tagasi ICE ehk USA Immigratsiooni ja Tollijärelvalve poolt. Atlantast pärit ning seal üles kasvanud räppar on võimude sõnul hoopis UK kodanik. Praegu on mees Georgias ning tema suhtes on alustatud väljasaatmise menetlust, kirjutab The Week.

Muusikatööstust raputas see juhtum korralikult. Räpikuningas Jay-Z astus kaasmuusiku eest välja ning palkas tema kaitseks juristi.

«21 Savage arreteerimine ja kinnipidamine on absoluutne tragöödia. Tema viisaavaldus on olnud ootel 4 aastat,» ütleb Jay-Z avalduses, mille ta oma ettevõtte Roc Nation alt avaldas. «Lisaks on ta edukas salvestav artist, 21 väärib olla koheselt oma lastega koos, #Vabastage21Savage.»

TMZ andmetel palkas Jay advokaadi Alex Spiro, et aidata 21 Savaget, vaatamata asjaoludele, et räppar ei tööta Roc Nationi heaks. 

Hank Johnson tunneb räpparit läbi töö ja Atlanta piirkonna heategevusprojektide ning kirjutas samuti mehe toetuseks kirja. 

«Ta veedab palju aega panustades kogukonda, toetades ja edendades noorte heaolu. Ta on olnud silmapaistev eeskuju ja mõjutaja nii enda peres kui Atlantas,» kirjutas ta.

USA räppar 21 Savage MTV muusikaauhindade galal 2018.
USA räppar 21 Savage MTV muusikaauhindade galal 2018. Foto: Angela Weiss / AFP
Märksõnad
Tagasi üles