Lööge kinganinad läikima! Tallinnas avab peagi uksed uus peopaik Helitehas

Hispaania progressive hausi ja tehno artistiduo Pig & Dan.

FOTO: Eraokogu

Helitehas avab end veebruari lõpus «Less is More» peoseeriaga, mille peaesinejaks on Hispaania progressive hausi ja tehno artistiduo Pig & Dan. Peol mängivad muusikat ka kohalikud skeene lipulaevad: Rulers Of The Deep, Merimell ning Girti Suun.

Dan Duncan ja Igor Tchkotoua kohtusid 1999. aastal ning hakkasid sellest ajast peale koos muusikat tegema Pig & Dan nime all. Nende koostöö tulemusena on ilmunud viis albumit ja üle saja loo. Pig & Dan on ka kahe plaadifirma «Elevate» ja «Onolog» rajajad ja vedajad.

Hispaania progressive hausi ja tehno artistiduo Pig & Dan.

FOTO: Erakogu

Muusikat on nad produtseerinud ka koos mitmete teiste selle žanri tippudega nagu Monika KruseAdam BeyerPaul KalkbrennerMark Reeve jt.

Pig & Dan külastavad esmakordselt Eestit Helitehase avapeol Less is More.

Muusikaprodutsent Meelis Meri, Tallinn Express saatejuht ja peo resident ei ole oma kiitustega Pig & Dani suhtes kitsi: «Hea duo on, olen neid palju aastaid nii raadiosaates kui pidudel mänginud. Neil on oma saund, nad on väga andekad DJ-d ja produtsendid.»

Varsti avatav peopaik on Helitehas kuni 1500 inimest mahutav koht, kus korraldada kontserte, pidusid, firmaüritusi ja sünnipäevi.  

Peagi avatava peopaiga Helitehas logo.

FOTO: Erakogu

Reedel, 22. veebruaril astuvad Helitehases ülesse: Pig & Dan, Rulers of The Deep, Merimell ja Girti Suun.

Tagasi üles