Michael B. Jordan tunnistas, et vajas peale pahalase kehastamist enda taasleidmiseks teraapiat

Michael B. Jordan Oprahi jutusaates SuperSoul Conversations.

FOTO: Bryan Bedder / AFP

USA näitleja Michael B. Jordan (31) rääkis intervjuus Oprahiga, et peale filmi «Black Panther» filmimist vajas mees teraapiat, et iseend taas leida, kirjutab Page Six.

Michael B. Jordan kehastas superkangelase filmis «Black Panther» Erik Killmongeri tegelast. Mees tunnistas, et filmirolli korralikult sisse elada, distantseeris ta end teistest.

«Ma veetsin palju aega üksinda,» avaldas Jordan jutusaate võõrustajale Oprah Winfrey'le jutusaates Super Soul Conversation. «Ma lõin kujundi, et Eriku lapsepõlv oli üksik. Tal polnud palju inimesi, kellega ta oleks saanud rääkida Wakandast, mida ei eksisteerinud.»

Näitleja Michael B. Jordan Oprah Winfrey jutusaates, 5.02.2019.

FOTO: CARLO ALLEGRI / REUTERS

Näitleja toetus valule, vihale ja kõikidele emotsioonidele, mida Killmonger esindab olles Ameerikas tumedanahaline.

Kui filmivõtted läbi said, otsis Jordan professionaalset abi, sest tal oli raske inimestega taas sidet luua. «Ma arvan, et selles meeleseisundis olemine jõudis minuni,» rääkis näitleja.

Näitleja Michael B. Jordan Oprah Winfrey jutusaates, 5.02.2019.

FOTO: CARLO ALLEGRI / REUTERS

«Kui kohanesin jälle inimestega, kes minust hoolisid ning kui ma tundsin jälle seda armastust, siis ma sulgusin iseendasse. Ma lülitasin välja armastuse, ma ei tahtnud armastust. Ma tahtsin olla selles üksikus kohas nii kaua kuni sain,» jagas näitleja oma emotsioone.

Jordan rääkis, et teraapia aitas teda palju, kuid ei avaldanud kui tihti ta seal käis või kas käib siiani.

«Mõistus on nii mõjuvõimas. Su vaim viib keha üle lävede, millest ammu loobunud oleks,» ütles Jordan. «Ausalt, teraapia- lihtsalt kellegagi rääkimine aitas mind palju. Mehena saad selle eest muidugi palju kriitikat, kuid ma ei nõustu sellega. Kõik vajavad lahtipakkimist ja rääkimist.»

Näitleja Michael B. Jordan Oprah Winfrey jutusaates, 5.02.2019.

FOTO: CARLO ALLEGRI / REUTERS

Tagasi üles