Vihane tallinlane: see invaliid karjus kõvasti - eiii, palun ei!

Abitu invaliid ei saanud abi

FOTO: Facebook/Elmira Peterson

Inimesed on teinekord nii tänamatud. Ja seda näeb linnapildis rohkem kui kord. Tallinlane Elmira Peterson jagas oma Facebooki vahendusel lugu abitust invaliidist, keda kohalikud trollijuhid kohtlesid kui rämpsu.

«Kurat, ma olen vihane! Ma olen niiii vihane! Emotsionaalselt vihane!» lajatas Elmira Peterson 31. jaanuaril tehtud Facebooki postituses. 

«100% invaliid tahab sõita linna. Ootab trolli. Annab endast märku trollijuhile. Esimene lõi käega, ütles EI! Inimene jäi enda tooliga sinna üksi sõitma,» lisas naisterahvas.

Aga olukord sellega ei piirdunud. «Läksin juurde, küsisin kuhu ta sõita tahab. Vastab arstile. Järgmine troll, astun sisse, palun trollijuhil lasta keskmisest uksest invaliididele mõeldud plate alla, et ta saaks sisse sõita enda tooliga. Aga... Pusib see trollijuht mis ta pusib, nuppu üle ei leidnud. Vehkis käega, ütles «Menja ne valnujet! - Pole minu mure!» See invaliid karjus kõvasti kõvasti- eiii, palun ei!» kirjeldas tallinlane haiglast olukorda.

«Mul on selline klomp sees ja viha! Nutan! Läksin ise bussile, kuna unustasin rahakoti töö juurde, ja pean kiirelt apteeki jõudma, poiss jäi haigeks! Helistasin omavalitsusse, et nad läheksid ja aitaksid teda!» lisas ka ise abitus olukorras olnud Elmira Peterson.

Ka rahvas on sündmuse pärast pahane, sest Elmira postitust on kommenteerinud 568 inimest ning seda hoolimatut akti on üle kahetuhande korra. Inimesed väljendavad pahameelt viisakamalt ja mitte nii viisakalt. Kuid üks on kindel: postitust näinud inimestele selline käitumine abitus olukorras olnud inimese osas ei meeldinud, ning nõuavad sellise julma käitumise lõpetamist.

Tagasi üles