Laulu «Miks sa teed nii?» esitanud Johanna Eendra oli koolitöö esitamise ajal rohkem närvis kui lava peal

Finaaliuks jäi noorele lauljannale Johanna Eendrale tänavusel Eesti Laulu suletuks, kuid neiu ja tema tantsijad on esitusega rahul ning muserdust ei tunne.

«Siit saab ainult edasi minna. Eesti Laul on väga hea platvorm. Mul on tegelikult hea tunne sees,» rääkis Johanna.

Laulu «Miks sa teed nii?» esitanud Johanna rääkis mitmel korral enne poolfinaali, et muretseb närvide pärast, kuid ütles intervjuus, et esinemise ajal need rolli ei mänginud.

«Ma olin laval ja tundsin end ülihästi ja olen täpselt selles kohas, kus ma olema pean,» selgitas ta ning lisas, et isegi paar nädalat tagasi klassi ees esitlust tehes oli ta rohkem närvis kui kümnete tuhande silmapaaride ees Eesti Laulu laval.

«Siis ma ei teadnud, kuidas ma siin hakkama saan. Siin ei olnud üldse närvi ..., kui siis selline imepisike närv, aga ülimõnus tunne oli laval,» lisas neiu.

Kuigi üks suur etapp on Johanna jaoks elus läbi saanud, siis pausile ta muusikat ei pane, sest sellel on tema elus väga suur roll. Vaatamata muudele kohustustele tegeleb neiu sellega edasi, mida armastab, ning, nagu ta ise ütles, on tema poolt kindlasti oodata uusi laule.