Räpifänni märg unenägu: nublu, 5miinust ja Pluuto esitlevad Simple Sessioni kontsertpeol uut ühist lugu

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Räpparid nublu, 5miinust ja Pluuto tegid ühise loo.
Räpparid nublu, 5miinust ja Pluuto tegid ühise loo. Foto: Rauno Liivand/Ardi Truija/Konstantin Sednev

Eesti räpi tipptegijad nublu, 5miinust ja Pluuto astuvad homme Tallinnas Simple Sessioni kontsertpeol koos lavale ning esitavad ka uue ühise laulu, mida avalikkus seni kuulnud pole. 

Tänavu 19. korda toimuv ekstreemspordivõistlus Simple Session esitleb 1. veebruaril esmakordselt Live Night peoformaati, kus astub üles eesti räpimaastiku kuumim artist nublu, Võsu räpipunt 5miinust ja Soundcloudi tõusev täht Pluuto ehk 16-aastane Henry Orlov.

Lisaks valivad plaadimasinate taga muusikat Rämmar DJ-d, MHKL & Jozels ning Paul Oja. Kontserdi jaoks kerkib Tallinnasse klubi Laeva kõrvale Laev Arena: suur, 1200-ruutmeetrise sisealaga pop-up klubi.

5miinust lubas Twitteris, et kontserdil esitatakse paari üllatust ning lavale astutakse nubluga samal ajal. Nüüd on vähemalt üks üllatustest selgunud: räpparid esmaesitlevad uut ühist laulu, mis peaks 5miinuse sõnul homme ka Youtube'i jõudma.

See tähendab, et nublu jaoks on olnud eriti viljakas nädal: alles eile ilmus menukal mõminaräpparil «Reporterist» ja Kanal 2-st kõnelev pala «Vigla show».

Tegelikult pole see aga esimene kord, kui tänapäeva räpi koorekiht ühisele lavale astub. Nii nublu kui ka Pluuto olid külalisesinejad detsembris klubis Factory toimunud 5miinuse kontserdil ning sama kuu alguses üllatas 5miinust kontserdikülastajaid Tartu kammivabrikus nublu kontserdil.

Nublu kontserdil Tartu Kammivabrikus oli kohal ka 5miinust.
Nublu kontserdil Tartu Kammivabrikus oli kohal ka 5miinust. Foto: Rauno Liivand

Simple Session Live Night toimub reedel, 1. veebruaril algusega kell 22.00. Rohkem infot leiab ürituse Facebooki lehelt.

Tagasi üles