Saksamaal leidis aset ebatavaline «seksiliiklusõnnetus»

Auto teel. Pilt on illustreeriv

FOTO: Pexels / CC0 Licence

Saksamaa lääneosas Duisburgis leidis möödunud nädalalõpul aset kummaline liiklusõnnetus, mille põhjustas rooli taga seksinud paar.

Saksa meedia edastas, et kui paari auto jõudis ristmikule, ei pannud nad sinna teisest suunast sõitnud autot tähele ja toimus kokkupõrge.

Keegi selles kokkupõrkes vigastada ei saanud, kuid 70-aastast meest ja 34-aastast naist kahtlustatakse liikluses ohuolukorra tekitamises.

Lisaks ilmnes, et ei mehele ega naisel ei olnud kehtivat juhiluba.

Duisburgi politsei teatel leidis see «seksiliiklusõnnetus» aset 26. jaanuari pärastlõunal ja neile jäi alguses mulje, et tegemist oli tavalise plekimõlkimisega.

Saksa politsei

FOTO: Caro / Sorge /Scanpix

Uurimisel selgus, et rooli taga seksinud paar ei pannud tähele liiklusmärki, mis näitas, et peateel sõitvatel autodel on eesõigus. Nad sõitsid ristmikule, kus nende ja 53-aastase mehe auto kokku põrkas.

Politsei uuris mehelt ja naiselt, et kumb neist rooli taga oli. Nii mees kui naine teatasid, et nad mõlemad olid rooli taga ja see tundus politseile kahtlane.

Ilmnes, et auto kuulus naisele, kuids rooli taga oli mees. Naine istus sõidu ajal mehe süles ja nad seksisid.

«Nad olid autojuhtimise erinevad etapid omavahel ära jaganud, et nad sõitmise ajal saaksid seksida,» lisasid politseinikud.

Dusiburgi politsei andmetel kuulub õnnetusse sattunud auto küll 34-aatsasele naisele, kuid naisel ei ole kunagi juhiluba olnud. 70-aastaselt mehelt oli politsei juhiloa konfiskeerinud ühe varasema liiklusõnnetuse pärast.

Saksa liiklusmäärustikus ei ole sõnagi selle kohta, et sõidu ajal ei tohi juht seksida.

«Sõidu ajal seksimine on umbes sama nagu mobiiltelefoniga rääkimine, selle tõttu ei ole keeldu,» selgitas Duisburgi politsei esindaja Daniel Dabrowski.

Saksa paari ei saa süüdistada ka avalikus kohas ebasündsas käitumises, sest mitte keegi ei märganud nende seksimist sõidu ajal. See ilmnes alles pärast politseipoolset küsitlemist.

Seda paari ei karistata rooli taga seksimise, vaid ohuolukorra tekitamise ja loata sõitmise eest.

Tagasi üles