200-kilone ameeriklane, kes ei saa lennukis hädade tegemisega hakkama, läheb jälle lendama

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
200-kilone mees ähvardas püksi teha, kui stjuardessid tagumiku pühkimisega ei aita.
200-kilone mees ähvardas püksi teha, kui stjuardessid tagumiku pühkimisega ei aita. Foto: 9GAG

200-kilone ameeriklane, kel on probleem ihuhädade «lahendamisega», on lennureisidel korduvalt pahandusi tekitanud. Juhtunust hoolimata ostis mees järjekordse pileti sama lennufirma õhureisile.

Viimati kasutas kõnealune ameeriklane lennufirma Eva Air teenuseid 19. jaanuaril, kui lendas Los Angelesest Taipeisse, vahendab 9gag. Sel lennul käsutas mees stjuardesse, et need tal püksid maha võtaksid ja pärast häda tegemist tagumikku pühiksid. Vastasel juhul ähvardas reisija otse põrandale keha kergendada. Stjuardessid läksid mehe soovidega kaasa.

Mees saabus lennule ratastoolis ja võttis enda alla kolm istekohta.

Nüüd ostis mees sama lennufirma reisile pileti, mis viib ta Los Angelesse tagasi. Eva Airi töötaja väitel sattus ameeriklane lennufirma musta nimekirja, kuid sai sellegipoolest pileti osta, kuna pani nime lahtrisse ühe lisatühiku, mistõttu õnnestus tal süsteemi petta. Eva Air seda väidet kinnitanud pole.

Ameeriklase resümee on juba märkimisväärne:

  • Möödunud aasta mais lendas ta Los Angelesest Bangkokki ning tegi lennul sarnase palve. Tol korral reisisaatjad keeldusid, nii et mehel ei jäänud muud üle, kui teha häda ära istekohalt lahkumata. Terve lennuk haises reisi lõpuni.
  • Ühel teisel lennul lasi mees end täis.
  • Sama mees palus meeskonnaliikmel mähet vahetada. Too keeldus, nii et mähe hakkas üle ajama.
  • Mees ähvardas, et minestab ära ja teeb terve lennumeeskonna töö hulga raskemaks.
  • Ta valas endale jooke peale ja käsutas reisisaatjaid ennast puhastama. Talle anti küll salvrätte, kuid sellest mehele ei aidanud.

Eva Airiga on ameeriklane lennanud vähemalt 20 korda ning intsidente jagub samuti pea sama palju. Lennukis peab meest saatma põetaja, kes kannab invaliidi eest hoolt.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles