N, 30.11.2023

Juutuuber Nele Kirsipuu ja tema koer vajusid mängimise ajal läbi jää

Elu24
Facebook
Comments
Nele Kirsipuu ja tema koer
Nele Kirsipuu ja tema koer Foto: Kuvatõmmis/Youtube

Tänavune talv on Eestis üle aastate üks külmemaid. Kuid sellele vaatamata peab jääle minnes olema ettevaatlik, et mingit suurt õnnestust ei juhtuks. Samamoodi nagu oleks peaaegu juhtunud ka juutuuber Nele Kirsipuuga.

Tegu ei olnud siiski tõsise õnnetusega, vaid päästeameti valvsa pilgu all salvestas Nele oma YouTube'ist leitava videosarja «Ohtude Saar» neljanda osa.

Episoodis on näha, kuidas Nele läheb aarete jahile, püüdes leida varanduse, mis tooks valguse pimedusse. Nele liigub iga vihjega järgmise etapi juurde, püüdes jõuda salapärase ja väärtusliku aardeni.

Episoodi lõpus on näha, kuidas Nele tõmbab endale selga külmale ja märjale ilmale sobiliku varustuse, milleks on paksud sokid, pikad, kalameestele mõeldud püksid, saapad jms ning läheb koos oma koerakesega veekogu peale luurele. Juutuuberina võttis Nele endaga kaasa ka salvestusseadme, milleks oli arvatavasti nutitelefon, ning filmis kõike jää peal toimunut.

Ühel hetkel aga jää tema ja tema koera all murdus ning mõlemad vajusid sellest läbi. Vesi ei olnud aga teab mis sügav ning nii Nele kui tema koerake lõpetasid vaid märgade jalgadega.

Kuidas see kõik aga täpsemalt välja nägi, vaata Nele YouTube'i kanalist. Kui mitte neiu enda, siis tema koera pärast.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles