Video: aasta naisartist Lenna räägib, kuidas nublu ta teele sattus ja kas pulmaks on bänd juba valitud

Neljapäeval jagati Saku suurhallis välja Eesti Muusikaauhinnad. Elu24 püüdis aasta naisartistiks valitud Lenna Kuurmaa kaamera ette ning uuris, kellele lauljatar ise pöialt hoidis ning kas uus kaaslane on muusikasse toonud ka uut hingamist. Vaata videost!

Aasta naisartistiks valitud Lenna ütles intervjuus, et teistele pöialt hoida tal aega polnud. «Pigem ma lootsin, et ma ise jõuan õigel ajal õigesse kohta ja õige kleit on seljas ja kõrvaklapid on kõrvas, pigem muretsesin sellepärast,» ütles lauljatar.

Lenna plaadil «3X» teeb kaasa ka aasta meesartistiks valitud mõminaräppar nublu. Idee koostöö jaoks tuli lauljatari produtsendilt Raul Ojamaalt. «See oli kevade alguses ja mina veel üldse ei teadnud, kes on nublu,» meenutas Lenna loo «Keeruta» sündi.

Lenna tunnistas, et on juba mehega pulmaplaane arutanud ning jutuks on tulnud ka see, milline bänd tähtsal päeval esinema kutsuda. «Me päris lõpuni selle vestlusega ei jõudnud, aga on mõtteid, ma ei tahaks midagi reeta,» jäi Lenna salapäraseks.