Brigitte Hundi vastus netikommentaatoritele: ma tean, et ma olen ilus, ja ma tean, et ma pole paks (1)

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kanal 2 saates «Radar» räägiti vihakõnest ning jutuks tulid ka netikommentaarid. Raadiohääl Brigitte Susanne Hunt ütles, et ta ei lase enda kriitikutel võita ja ei lõpeta oma unistuste poole püüdlemist.

Power Hit Radio raadiohääl Brigitte Susanne Hunt rääkis, et ta on enda kohta kommentaare vaadanud ja lugenud, sest see on teatud mõttes sõltuvust tekitav. «See on sadomasohhism enda suunas, et ma tahan kõike seda rõvedust näha,» rääkis Brigitte.

Ta lisas kohe järgi, et nüüd on ta võtnud suhtumise, et ta ei loe mitte midagi.

«Aga ma vaatan kommentaaride arvu, et selle järgi näha, kas ma olen veel relevantne, kas ma ajan veel inimesi närvi ja kui ma ajan veel inimesi närvi, siis on kõik veel väga hästi,» sõnas ta naljatades.

Brigitte lisas, et ta on harjunud sellega, et teda solvatakse. 

«Minu jaoks ei ole uus kogemus see, et mind mõnitatakse, kiusatakse, öeldakse halvasti. See kõik algab mingis mõttes juba koolist. Ma olen sellega harjunud, et ma ei meeldi väga paljudele inimestele,» ütles ta.

Brigitte Hunt: kui ma loen enda kohta, et ma olen kole, paks ja rumal, siis ma tean, et ma ei ole seda. 
Brigitte Hunt: kui ma loen enda kohta, et ma olen kole, paks ja rumal, siis ma tean, et ma ei ole seda. Foto: MADIS SINIVEE / EESTI MEEDIA/SCANPIX

Kuid neiul on ka selgitus selle kohta, miks inimesed kipuvad teistele halvasti ütlema.

«Kõik need inimesed, kes ütlevad teise kohta halvasti, ei meeldi iseendale. Ja ma ei anna neile seda võitu, et ma lõpetan oma unistuste püüdmise või oma asjade tegemise. See oleks rumal,» põhjendas ta.

Brigitte on väga tugev ja enesekindel inimene, kes teab enda väärtust. Sellepärast teda teiste kurjad kommentaarid ka ei mõjuta.

«Kui ma loen enda kohta, et ma olen kole, paks ja rumal, siis ma tean, et ma ei ole seda. Ma olen lõpetanud ülikooli; ma teen tööd, mida ma armastan; ma teenin sellega hästi ja ma olen professionaalne. Ma tean, et ma olen ilus, ja ma tean, et ma pole paks. Nad võivad öelda seda, aga ma tean, et see ei ole tõsi,» lausus Brigitte enesekindlalt.

Tagasi üles