Lahkunud James Gandolfini 19-aastane poeg hakkab noort Tony Sopranot mängima

Spekter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Michael Gandolfini koos sarjas Tony Soprano lapsi kehastanud näitlejate Robert Ileri ja Jamie-Lynn Sigleriga «Sopranode» 20. aasta kokkutulekul.
Michael Gandolfini koos sarjas Tony Soprano lapsi kehastanud näitlejate Robert Ileri ja Jamie-Lynn Sigleriga «Sopranode» 20. aasta kokkutulekul. Foto: William Jewell / ZUMAPRESS.com / Scanpix

Kadunud «Sopranode» näitleja James Gandolfini 19-aastane poeg astub isa jälgedes ning on valitud kehastama sarja eellooks vändatavas filmis oma isa karakterit Tony Sopranot gängsteri nooruses, vahendab Variety.

Uudis 1999. aastal välja tulnud HBO ühe kuulsaima sarja eelloofilmist tuli välja juba paari kuu eest. New Line Cinema ja Warner Brosi. poolt arenduses olev film kannab pealkirja «The Many Saints of Newark» («Newarki pühakud») ning selle autorid on David Chase koos «Sopranode» stsenaristi Lawrence Konneriga. 

Tegevus toimub 1960ndate Newarkis ning keskendub afroameeriklaste ning New Jersey itaalia gängsterite verisele vastasseisule. Kuuldavasti peaks filmis nägema ka mitmeid «Sopranode» võtmetegelasi.  

«On suur au jätkata oma isa pärandit ning astuda tema jälgedes, kehastades noort Tony Sopranot,» sõnas noor Gandolfini, kelle isa James Gandolfini suri 2013. aastal 51-aastasena südamerabandusse. Michael Gandolfini näitlejakarjäär on alles väga värske: noormees on mänginud ühes filmis ja ühes telesarjas, lisaks kirjutanud ja produtseerinud ise ühe lühifilmi. Küll aga on sarnasus isaga märgatav ning osatäitmine sellevõrra sarja fännide jaoks iseäranis eriline.

Peaosas astub üles Alessandro Nivola («American Hustle», «Face Off»). Nivola kehastab «Sopranode» sarja Christopher moltisanti isa Dickey Moltisantit (keda sarjas kunagi ei kujutatud) – hiljuti Itaaliast USAsse rännanud karismaatilist, ent vägivaldset meest, kes armub oma isa noorde pruuti ning kantseldab kõrvalt «Sopranode» peategelast, perekonnasõbra poega, noort Tony Sopranot. 

Sarjas osalemist on kinnitanud ka näitlejad Jon Bernthal ja Vera Farmiga.

 

Michael Gandolfini, John Ventimiglia, Michael Imperioli ja Dominic Chianese jaanuaris 2019 «Sopranode» 20. juubelil.
Michael Gandolfini, John Ventimiglia, Michael Imperioli ja Dominic Chianese jaanuaris 2019 «Sopranode» 20. juubelil. Foto: William Jewell / ZUMAPRESS.com
«Sopranod» (2007): STEVE VAN ZANDT (Silvia Dante), STEVEN R. SCHIRRIPA (Bobby Bacala), JAMES GANDOLFINI (Tony Soprano), MICHAEL IMPERIOLI (Christopher Mottisanti) ja TONY SIRICO (Paulie 'Walnuts' Gualtieri)
«Sopranod» (2007): STEVE VAN ZANDT (Silvia Dante), STEVEN R. SCHIRRIPA (Bobby Bacala), JAMES GANDOLFINI (Tony Soprano), MICHAEL IMPERIOLI (Christopher Mottisanti) ja TONY SIRICO (Paulie 'Walnuts' Gualtieri) Foto: HBO / Ronald Grant Archive / Scanpix
Tagasi üles