Galerii: Nüüd on selge! Eestist on pärit planeedi ja galaktika ilusaimad vanaemad

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Bulgaarias toimus äsja suurejooneline rahvusvaheline vanaemade iluduskonkurss Grandma Universe 2019. Eesti esindajad pälvisid sel konkursil mainekaid tiitleid. Nüüd on Eestis Euroopa ilusam vanaema, planeedi ja galaktika ilusaim vanaema ning Universumi teine printsess.

Mullu detsembris toimus Tallinnas vanaemade iluduskonkurss Grandma Universe/Classic Estonia, mille korraldas agentuur Angel Models. Mõlemad kohaliku konkursi võitjad, esimene printsess ning rahvalemmiku tiitli omanik lähetati rahvusvahelise iluduskonkursile Grandma Universe 2019.

Konkursi finaal toimus 21.jaanuaril Sofias uhkes restoranis Montesito. Sel aastal toimus konkurss juba kümnendat korda. Peatiitlile ja kroonile pretendeerisid 21 osalejat maailma eri paikadest. Näiteks osalesid konkursil ka Peruu, Malaisia ning Korea esindajad.

Finaalile eelnesid proovid, kohustuslikud visiidid ning pidulikud vastuvõtud. Suurejoonelise konkursi Grandma Universe 2019 finaal toimus kuninglikus palees, osalejad näitasid rahvuskostüüme, oli talendivoor ning õhtukleitide voor.

Meie osalejad esinesid väga edukalt. Mainekas rahvusvaheline žürii hindas kõrgelt Põhjamaa naiste ilu ning graatsiat. Riitta Kondelin (60) pälvis Сlassic Universe Europe 2019 tiitli, Natalja Mänd (58) on nüüd Grandma Galaxy 2019 tiitli omanik, Inga Virolainen (56) pälvis Grandma Planet 2019 tiitli. Lilia Kozlova sai maineka kolmanda koha ning tiitli Grandma Universe II.

Classic kategoorias pälvisid auhinnalised kohad ning peakroonid  

Mrs Classic Universe 2019 –Svetlana Isajeva– Venemaa.

Mrs Classic Universe 2019 I – Park Jung Bin - Korea

Mrs Classic Universe 2019 II – Amita Malhotra – Malaisia 

Mrs Classic Universe 2019 III – Serin Makson – Singapur 

Mrs Classic Universe 2019 IV – Vina Patil – Inglismaa.

Grandma kategoorias pälvis peakrooni ja tiitli Grandma Universe 2019 – Isabella Herero –Hispania

Auhinnalised kohad pälvisid: 

Grandma Universe 2019 I – Oksana Kotlarenko – Ukraina 

Grandma Universe 2019 II – Lilia Kozliva – Eesti 

Grandma Universe 2019 III – Griit Dons – Belgium 

Grandma Universe 2019 IV – Olga Abolinja – Läti.

Lilia Kozlova sõnul, kes on nüüd Grandma Universe 2019 II tiitli omanik, konkurss andis võimaluse end proovile panna. Lilia on väga tänulik agentuurile Angel Models unikaalse võimaluse eest. «Kõik unistused täituvad. Uskuge endasse ja oma ilusse, liikuge oma eesmärgi poole. Pidage meeles, et naine on ilus igas vanuses, kindlasti tuleb selle nimel tööd teha, kuid ilma tööta ei saa ka leiba,» lisas Lilia.  

Tagasi üles