Nike

Video: kuristikku kukkumine võttis kuulsalt bikiinides matkajalt elu

Taiwanlannat Gigi Wu'd tunti kui bikiinides matkajat

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube

Bikiinides matkajana tuntud taiwanlanna Gigi Wu kaotas elu, kuna kukkus Taiwani keskosas Nantou maakonnas Yushani mägedes 20 meetri sügavusse kuristikku.

36-aastane naine, kes kasutas ka nime Wu Chi-yun, sai 19. jaanuaril raskelt vigastada, mille tõttu tal ei olnud võimalik liikuda ja ta külmus surnuks, teatab thesun.co.uk.

Taiwani politsei teatel hukkus matkaja oma soolomatka kaheksandal päeval, jõudes siiski enne surma teha sõbrale kõne, milles palus abi.  

Taiwani õhupääste üritas naist Black Hawk kopteri abil kuristikus välja tuua, kuid paduvihm ja tuul takistasid seda. Päästemissioon lükati tunde edasi ja 28 tundi hiljem said nad ta surnukeha kätte.

Päästeoperatsiooni juhtinud Lin Cheng-i teatel näitas naise mobiili positsioneerimine, et ta on 1700 meetri kõrgusel, kus öisel ajal on temperatuur kaks kraadi.

Gigi Wu oli hiinakeelses sotsiaalmeedias populaarne, ta postitas sageli fotosid oma matkadest Taiwani mägedes.

Taiwanlannat Gigi Wu'd tunti kui bikiinides matkajat

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube

Taiwanlanna oli 2018. aastal 127 päeva ehk kolmandiku aastast mägedes matkamas.

2018. aasta detsembri lõpul teatas bikiinides matkaja sotsiaalmeedias, et ta jalg sai kukkumise tõttu raskelt vigastada ja ta on õnnelik, et ellu jäi.

Sajad inimesed meenutavad möödunud nädalalõpul hukkunud naist.

«Ma ei arvanud, et ta elu sellisel viisil lõppeb. Kuid ta kaotas elu paigas, kus ta oli õnnelik. Puhka rahus,» teatas üks ta sõpradest.

Taiwanlannat Gigi Wu'd tunti kui bikiinides matkajat

FOTO: Kuvatõmmis/Youtube