Muusikaauhindade õhtujuht Reigo Ahven tegi lastele südamliku kingituse

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
EMA 2019 õhtujuht Reigo Ahven tegi lastele südamliku kingituse
EMA 2019 õhtujuht Reigo Ahven tegi lastele südamliku kingituse Foto: Laura Arum-Lääts

24. jaanuaril Saku Suurhallis toimuva Eesti Muusikaauhindade õhtujuht Reigo Ahven käis täna Minu Unistuste (Pere)Päeva raames lapsi abistamas.

«Suur tänu, et sain anda pisikese panuse Minu Unistuste (Pere)Päeva suure südamega tegemistesse! Jõudu, jaksu ja aina rohkem vabatahtlikke panustajaid ja toetajaid!» kirjutas Reigo Facebooki.

Reigo Ahvenal on enda lapse sünnist veel ülendatud meeleolu. 11. jaanuaril teatas mees oma kolmanda lapse sünnist. Reigo  ja abikaasa Anu panid tüdrukutirtsule nimeks Yoko Maria Ahven.

Trummar Reigo, kes juhib EMA galat koos Triin Paometsaga, kinnitas lapse tuleku eelmise aasta detsembris. 

Nüüd on aga Reigo ja Anu kauaoodatud kolmas lapse kohal ning 13aastane Uku Oliver ja 2015. aastal sündinud Eke Sebastian saavad endale väikese õe. 

Eesti Muusikaauhinnad 2019 antakse välja 24. jaanuaril Tallinnas Saku Suurhallis. Nominendid selgusid 146-liikmelise žürii töö tulemusel, kokku jagatakse auhindu 17. kategoorias.

Ekspertkomisjoni kuulusid tänavu Rainer Olbri ehk Metsakutsu, Koit Raudsepp, Laura Põldvere, Lauri Pihlap, Aarne Valmis, Juhan Uppin, Immo Mihkelson, Ingrid Kohtla, Jan Berkovitch ja Maian Kärmas.

Elu24 teeb galast ka otseülekande. 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles