97-aastane prints Philip sattus autoõnnetusse, sõiduk paiskus külili
Lisatud fotod sündmuskohalt

Prints Philip.

FOTO: PA images/Scanpix

Briti prints Philip sattus neljapäeval autoavariisse, mille tagajärjel paiskus külili luksusmaastur, mille roolis ta oli. Teises autos olid kaks naist ja beebi, keegi tõsiselt vigastada ei saanud.

97-aastane Edinburghi hertsog sattus neljapäeva pärastlõunal Norfolkis liiklusõnnetusse, mille tagajärjel paiskus tema juhitud Range Rover külili, vahendab The Sun. Teises autos olid kaks naist ja beebi. Philip pääses õnnetusest ehmatusega, teises autos olnud naised said kergelt vigastada, beebi jäi imekombel terveks.

Pealtnägijad tõttasid printsile appi ja aitasid ta sõidukist välja. Prints sõnas politseile, et madal päike pimestas ta nägemist. Politsei kinnitusel olid mõlemad juhid kained.

Buckinghami palee teatas, et hertsog sattus täna pärastlõunal liiklusavariisse teise autoga, ent ei saanud vigastada. «Õnnetus leidis aset Sandringhami mõisa lähedal, sündmuspaiga vaatas üle kohalik politsei,» seisis ametlikus teadaandes.

Praegu näeb sündmuspaik välja selline.

FOTO: AP/Scanpix

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by My Journey and it's Battle's (@journey_battles) on

Prints Philip jäi 2017. aasta augustis tervislikel põhjustel pensionile ega saada enam oma abikaasat, kuninganna Elizabeth II ametlikel sündmustel, küll aga osaleb väiksematel perekesksetel sündmustel.

Buckinghami palee esindaja teatas toona, et prints jäi pensionile, kuna tal on raskused liikumise ja püstiseismisega. Arstid diagnoosisid tal puusaluude kulumise ning mullu käis Philip ka puusaoperatsioonil.

Briti prints Philip 2018. aasta oktoobris

FOTO: Reuters/ScanPix

Tagasi üles