L, 10.06.2023

TOP 5: Kinoveteran Samuel L. Jackson avaldas oma kõigi aegade lemmikrollid

Spekter
Facebook Twitter
Comments
Samuel L Jackson «Klaasi» esilinastusel
Samuel L Jackson «Klaasi» esilinastusel Foto: TOLGA AKMEN / AFP / SCANPIX

Homme kinodesse jõudvas ulmelises märulifilmis «Klaas» üles astuv Samuel L. Jackson on tõeline Hollywoodi veteran, kelle nimel üle 120 filmi. Ometi on äsja 70-aastaseks saanud mehel omad lemmikud rollid läbi aegade ning need said üles loetud Jimmy Falloni jutusaates.

Viiendale kohale hindas Jackson kõigi oma rollide seast Marveli-filmide Nick Fury. Neljandal kohal rebivad Tarantino-filmid: Jackie Brown ja Jules «Pulp Fictionist». Samuti on väikese sohi korras kolmandal kohal Stephen «Vabastatud Djangost». Kolmandale kohale asetab näitleja Mace Windu Tähesõdade filmidest. Teise koha jätab ta välja andmata ning suundub kohe võitja juurde, milleks on Mitch Henessey kehastamine 1996. aasta filmis «Pikk hüvastijätusuudlus». 

Meenuta võidufilmi treilerit:


Vaata ka humoorikat «läbisõitu» kõigist Jacksoni rollidest läbi kinoajaloo: 

Juba varsti saab veterannäitlejat näha taas kinoekraanil – rollis, mis loodetavasti samuti edetabelite põhja ei asetu.

Ulme- ja fantaasiasugemetega draamapõnevikus «Klaas» (Glass) asub turvamees David Dunn (Bruce Willis) jälitama Kevin Wendell Crumbi (James McAvoy), sügavalt häiritud meest, kelles peitub 24 erinevat isiksust. Nad satuva hullumajja, kus ootab Dunni ees tema verivaenlane Elijah Price (Samuel L. Jackson). «Klaas» on järg M. Night Shyamalani filmidele «Purunematu» (Unbreakable) ja «Lõhestunud» (Split).

Apollo Kinodes alates 18. jaanuarist 2019.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles