Naine põgenes Westboro kirikust, kuna ei tahtnud abieluvälise seksi pärast põrgus põleda, ja hakkas modelliks

Lauren Drain jättis baptistikiriku seljataha ja hakkas modelliks.

FOTO: Instagram

Fitnessimodell Lauren Drain meenutas, kuidas ta Ameerika «vihatuima perekonna» eest pages, kuna ei tahtnud korraldatud abielu. Noor naine jättis vihkamist täis Westboro baptistikiriku seljataha ja hakkas hoopis modelliks.

33-aastane Instagrami modell oli pikalt Westboro baptistikiriku liige, vahendab The Sun. Fred Phelpsi loodud kirikut tuntakse ülima radikaalsuse ja homofoobia tõttu: näiteks uskus 2014. aastal surnud Phelps, et traagiline kaksiktornide terrorirünnak oli jumala kättemaks homoseksuaalide sallimise eest.

Modell Lauren Drain põgenes Westboro kirikust, kuna pidi sunnikorras abielluma. Teine valik oleks olnud vallaliseks jääda ja seetõttu abieluvälise seksi pärast põrgus põleda, kuid tütarlaps ei soovinud ka seda. Lauren selgitas, et ta plaan ei olnud esialgu peret maha jätta, aga nad ei olnud läbirääkimisteks valmis.

Noor naine, kes on tänaseks kogunud Instagramis üle 3,8 miljoni jälgija, käis kiriku vaenulike protestidega seitse aastat kaasas, kuni märkas, et vihkamine elus edasi ei vii. Westboro kiriku ekstreemsemad protestiaktsioonid on toimunud sõdurite matustel ja LGBTQ kogukonna üritustel, kus baptistid on vehkinud plakatitega, millel kirjas näiteks «peded viivad kogu riigi hukatusse» või «jumal vihkab Ameerikat».

Sarnastel üritustel käis ka Lauren, kuid sai 22-aastaselt aru, et ei taha nii jätkata. «Westboro kirikus kritiseeriti ja häbistati mind kogu aeg. Mind pandi tundma, nagu ma poleks midagi väärt, ning millegi saavutamist peeti patuks,» meenutas instamodell. Oma perekonda armastab ta aga siiani. «Ma ei tahtnud neist kunagi lahti öelda,» tõdes Lauren.

Noore naise viskas kirikust lõpuks välja tema enda isa Steve. «Ma proovisin nendega rahulikult arutada asju, millega ma ei nõustunud, aga nad ei tahtnud mind kuulata,» meenutas Lauren. Lõpuks ei jäänudki naisel muud üle, kui kirikuelu seljataha jätta, kuna sunniviisiliselt abielluda ta ei soovinud ja abieluvälise seksi pärast põrgus põleda ka mitte.

See andis Laurenile aga võimaluse elu uuesti üles ehitada. Kuigi naisel on käes medõe paberid, leidis ta õnne hoopis fitnessist. Enda sõnul aitas fitness põgeneda kõige negatiivse eest, mida vihkamist täis religioon talle tegi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lauren Drain Kagan (@laurendrainfit) on

Tagasi üles