Põhjust paanikaks: La La Ladies neidude lennuk lülitus Uus-Meremaalt naastes mitu korda välja

Põhjust paanikaks: La La Ladies neidude lennuk lülitus Uus-Meremaalt naastes mitu välja

FOTO: Instagram

Tüdrukutebändi La La Ladies liikmed Kethi Uibomägi, Diana Varik ja Inga Tislar käisid aastavahetusel Austraalias ja Uus-Meremaal puhkamas. Koju naastes aga tekkis neidudel probleem, kuna nende lennuk lülitus reisil neli korda välja.

Bändi liige ja telesaatejuht Kethi Uibomägi jagas Instagram Storys mõtteid tagasiteel Eestisse. Uus-Meremaalt tagasi Inglismaale lendamine võttis naistel aega 26 tundi. See on ainuüksi aeg, mis nad lennukis veetsid. 

Heathrow lennujaama Inglismaale jõudes märkis Kethi, et neil on veel kaks lendu eest: Inglismaalt Soome ja Soomest Tallinnasse. Aga Soome pealinna Helsingisse lendamiseks mõeldud lennukil oli tehniline rike ning naiste teekond koju pikenes veelgi.

«Meie lennuk London-Helsinki liinil on katki. Ootame pimedas lennukis, mis saab, aga paistab, et koju saamine kulub arvatust pikemaks,» kirjutas Kethi.

La La Ladies bändiliikmete täbar olukord Inglismaal

FOTO: Kuvatõmmis Instagramist

Kethi Uibimägi uuris bändikaaslaste käest, kas nad kardavad ka. Dina Varik vastas kurvas meeleolus: «Me oleme pillised».

Diana Varik ei olnud just kõige rõõmsamas meeleolus

FOTO: Kuvatõmmis Instagramist

Alati rõõmsameelne Kethi aga vastas selle peale, et tal on suht suva, kui nad alla kukuvad, sest siis on nad vähemalt kõik koos. Diana ajas selle kommentaari peale üllatusest silmad punni, kuid bändi noorim liige Inga oli Kethiga nõus.

Inga Tislar muret ei tundnud

FOTO: Kuvatõmmis Instagramist

Praegu ei ole teada, kui kaugel neiud omadega on. Kethiga samal ajal avaldas mureliku Instagrami postituse ka Inga, kes kirjutas, et nende olukord ei ole sugugi naljakas.

«Meie lennuk suri neli korda välja ja me oleme endiselt Londonis,» sõnas Inga videos.

Inga Tislar on siiski olukorra pärast täitsa mures

FOTO: Kuvatõmmis Instagramist

Neidude dramaatiline teekond sai siiski õnneliku lõpu ja vähem kui tund aega tagasi naasti Eestisse.

La La Ladies Eestis tagasi

FOTO: Kuvatõmmis Instagramist