Nike

Kanal 2 oli eelmisel aastal Eesti vaadatuim kommertskanal!

Augustis andis Kanal 2 hommikuprogramm „Hommik!“ programmile uue ja värske hingamise.

FOTO: Kanal 2

Eesti televaatajad veetsid 2018. aastal kommertskanalitest enim aega Kanal 2 vaadates, selgub värskest teleuuringust.

Jätkuvat vaatajate usaldust Kanal 2 vastu kinnitab fakt, et TNS EMORi tehtud teleauditooriumi mõõdikuuringu kohaselt veedeti 11,25 protsenti kogu telekavaatamise ajast just Kanal 2 seltsis.

Televaataja võttis ühtemoodi hästi vastu nii vanad lemmikud kui ka uued tulijad. Sügisel 25 aasta juubelit tähistanud Eesti vanim eratelekanal Kanal 2 tõi juubelihooajal ekraanile rekordarvu uusi saateid, pakkudes televaatajatele nii puhast meelelahutust kui ka mõtlemapanevaid reportaaže Eesti elust selle ilus ja valus.

Endiselt naelutasid vaataja teleri ette kodumaised menusarjad „Naabriplika« ja „Pilvede all», mis jõudis eelmisel aastal juba 250. episoodini.

Ingla Lunge, Liis Haab, Elisabet Tamm "Pilvede all"

FOTO: Kanal2

Kvaliteetse meelelahutuse kõrval jätkas Kanal 2 ka möödunud aastal ühiskondlikult tundlike teemade kajastamist saadetega „Kodutunne« ja „Roaldi nädal».

Vaatajate armastust kinnitas ka Eesti Meelelahutusauhindadel jagatud aasta meessaatejuhi tiitel reportaažide sarja „Roaldi nädal« saatejuhile Roald Johannsonile.

Roald Johannson.

FOTO: Kanal 2

Augustis andis Kanal 2 hommikuprogramm „Hommik!» programmile uue ja värske hingamise ning saavutas juba esimestel nädalatel televaatajate seas suure populaarsuse, tuues igal argihommikul suurema osa televaatajatest just Kanal 2 lainele.

Ka alanud uut aastat alustab Kanal 2 uue hooga, kui juba 28. jaanuaril stardib otsesaade „Õhtu!«, mida juhivad „Hommiku!» programmist vaatajate südamed võitnud Robert Rool, Piret Laos ja Jüri Butšakov.

Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool MyHits Award 2018 galal.

FOTO: Madis Sinivee/Eesti Meedia/Scanpix Baltics

Kanal 2 kevadprogramm tuleb samuti mitmekülgne ja värviline, kui juba märtsis naasevad ekraanile uute hooaegadega televaatajate lemmikud, nagu „Naabriplika«, „Kodutunne», „Tuuli aasta…«, „Pilvede all» jpt.

Julged katsetused uute saadete ning formaatide eetrisse toomiseks jätkuvad ka edaspidi. Kanal 2 eesmärk on pakkuda vaatajatele alati midagi värsket ning positiivselt üllatavat.