Uus megastaar? Justin Bieberi ja Katy Perry hitte salvestanud produtsent võttis nüüd ette Elisa Kolgi

Elisa Kolk.

FOTO: Rene Lutterus

Eesti lauljatar Elisa Kolk tegi teatavaks, et tema uus singel sünnib koostöös tunnustatud produtsendi Chris O'Ryaniga, kel on käpp sees olnud Justin Bieberi suuremate hittide sünnis.

Austraallane Chris O'Ryan, keda tuntakse tööalaselt nime all Tek, on Grammy-võitjast muusikaprodutsnet ja heliinsener. Meest teatakse ja hinnatakse, kuna ta pöörab helidisainis erilist tähelepanu vokaalide kõlale ja produktsioonile. Karjääri jooksul on ta teinud koostööd paljude maailmakuulsate nimedega, nende seas Bieber ja Perry, Mariah Carey, David Guetta ja Ariana Grande... ning nüüd ka Elisa Kolk.

Artistinime all Elysa tegutsev Eesti lauljatar sai kodumaal tuntuks looga «Superlove», millega pääses Eesti Laulu finaali. Nüüd on mõne aasta eest Ameerikasse kolinud kaunitar käpa muusikatööstuse ukse vahele saanud ning lindistab koos tunnustatud produtsendiga uut singlit.

«Muidugi olen ma alati elevil, aga nüüd eriti, kui sama mees, kes mu iidolitega on salvestanud, võtab üles minu vokaale,» kirjutas Elisa Instagramis. Loodetavasti koostöö sujub ning saame Eesti lauljatari uut hitti peagi kuulda!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELYSA? (@elisakolk) on