Sarjas «Kodus ja võõrsil» kaasa teinud 46-aastane modell leiti korterist surnuna

Annalise Braakensiek filmi «Rumal pöörane armastus» esilinastusel Sydneys.

FOTO: EPA/Scanpix

Austraalia modell Annalise Braakensiek, kes on kaasa teinud ka populaarses seebiooperis «Kodus ja võõrsil», leiti pühapäeval oma kodust surnuna. Naine oli 46-aastane.

Kuigi Braakensieki surnukeha leiti pühapäeva pärastlõunal, ei olnud naine juba neljapäevast saati sõprade kirjadele vastanud. Seetõttu arvatakse, et 1998. aastal menusarjas «Kodus ja võõrsil» näidelnud modell leidis otsa juba päevi varem, vahendab Daily Mail.

Surma põhjust siiani teada pole, ent lähedased kahtlustavad enesetappu, kuna oli teada, et naine võitles depressiooniga. Möödunud aasta aprillis lõppes 16 aastat kestnud abielu börsimaakler Danny Goldmaniga ja naine elas seda kahtlemata raskelt üle. «Elu katsumused on viimasel ajal olnud rasked, tumedad, paljunõudvad ja lausa hirmutavad,» kirjutas Braakensiek hiljuti sotsiaalmeedias.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Annalise Braakensiek (@annalisewithlove) on

Ka lähedane sõber Craig Bennett kinnitas, et allakäigutrepile tõukas naise just lahkuminek. «See võttis tuule ta purjedest ja lükkas ta tumedasse paika. Kõik nägid teda kui perfektselt imeilusat hinge, kes töötas veel hiljuti bikiinimodellina,» ütles Bennett.

Braakensiek, kes armastas oma kaunist vormi ja värvikirevat elu Instagramis eksponeerida, kirjeldas end kui ökosõdalast, taimetoidukokka, loomaõiguslast, reisi- ja joogasõpra ning heade inimeste armastajat. Lisaks modellitööle proovis naine elu jooksul kätt ka näitleja ja ehtedisainerina.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Annalise Braakensiek (@annalisewithlove) on

Tagasi üles