Eurolaulu Raadio

Kas Daniel Craigi pilk vihjas, et Idris Elba on järgmine Bond?

Idris Elba (paremal) ja Daniel Craig istusid Kuldgloobuste galal samas lauas

FOTO: twitter.com

Ameerika Ühendriikides Californias Beverly Hillsis leidis 6. jaanuaril aset filmi- ja teleauhindade Kuldgloobuste jagamine, kohal olid ka Daniel «James Bond» Craig ja tema mantlipärijaks peetav Idris Elba.

Kaks inglise staari sattusid samasse lauda, käivitades sellega spekulatsiooni, kas 50-aastane Craig on andmas 46-aastasele Elbale Bondi rolli teatepulka üle, kirjutab msn.com.

Daniel Craig 2018

FOTO: Evan Agostini / AP/Scanpix

Idris Elba 76. Kuldgloobuste galal

FOTO: Jon Kopaloff / AFP/Scanpix

Elba postitas Twitterisse humoorika pildi, mille on teda näha silmanurgast Craigi piilumas, ta käsi on Craigi õlal. Craig jõllitab Elbat läbitungiva pilguga nagu ta peaks Elbat oma suurimaks konkurendiks.

Idris Elba (paremal) ja Daniel Craig istusid Kuldgloobuste galal samas lauas

FOTO: twitter.com

Pildil on sõna «Awks.....» .

Pilti näinud kommenteerisid, et tegemist on mitmeid vihjeid sisaldava fotoga. Võimalik, et need kaks meest ei saa omavahel üldse läbi ja nad mõlemad oleksid soovinud teineteist kuupeale saata. Või siis nad on parimad sõbrad ja vihjavad olulisele, näiteks James Bondi rollile.

Juba üle ühe aasta on spekuleeritud, et Elbast võib saada esimene tumedanahaline Bond, kuid Elba ja Bondi filmide produtsendid ei ole seda kinnitanud.

25. Bondi filmi, millel ei ole veel pealkirja, võtted algavad märtsis. Tegemist on Craigi viimase filmiga, kus ta kehastab briti superagenti James Bondi.

Kaader 2006. aasta filmist «Casino Royale». Pildil Daniel Craig ja Eva Green. Laual on näha vodkamartiinit ja šampanjat

FOTO: Reuters/ScanPix