Hensugusta lähedased vastasid ta saate kritiseerijatele: kujutate ette, meie peame Henrit iga päev nägema?!

«Hensugusta Show». Hensugusta teda saatnud kriitikast: mõned kommentaarid olid päris head

FOTO: Kanal2

Juutuuber Hensugusta ehk Henri Karpov on juba rohkelt saanud kriitikat oma uue telesaate tõttu, mis alles 12. jaanuaril Kanal 2 alustab. Nüüd lajatas ta aga humoorika videoga, milles tema lähedased loevad saate kohta käivaid õelaid kommentaare.

Videos astuvad üles nii Hensugusta perekond kui ka sõbrad. «Taandareng on ka areng» ning «Selle poisi nägu ajab nutma mitte naerma» on vaid mõned solvangud, millele juutuuberi lähedased vaimukalt vastu lajatavad.

«Ma tahaksin vabandada inimeste ees, kes siiralt ootasid seda saadet, arvates, et see tuleb midagi sarnast minu enda videotega. Minu paha, my bad, ma oleksin pidanud selgitama, mis saade see täpselt on,» lisas videos omalt poolt ka Hensugusta.

«Kuna mul on telekogemust null, siis ma saan teile hetkel lubada, et ma üritan parandada oma diktsiooni, oma kehahoiakut, olla vähem cringe'im - seda ei ole mõtet lubada, ma arvan. See on võimatu. See käib brändi juurde,» naeris ta.

Vaata ka täispikka videot:

Nädalavahetusel astus juutuuber Sidni samuti Hensugusta kaitseks välja. «Kroonika artiklist ja selle kommentaariumist on ka väga hästi aru saada, kuidas keskealiste inimeste jaoks on üüratult raske muutuste aktsepteerimine ning asjadele võimaluse andmine. Keegi ei sunni inimesi vaatama «Hensugusta SHOW'd», kuid kõik, mida teilt palutakse, on talle võimaluse andmine,» avaldas ta arvamust. Loe sellest rohkem SIIT!

Vaata ka klippi «Hensugusta SHOW» saatest:

Tagasi üles