Kui ei vea pallimängus, veab armastuses: Liverpooli väravavahi uus silmarõõm on tõeline rokitšikk

Liverpooli väravavahi Loris Kariuse uus silmarõõm on näitlejanna Sophia Thomalla.

FOTO: Reuters/ScanPix

Saksa jalgpallurit Loris Kariust nahutati möödunud aastal pidevate apsakate eest. Paistab, et kui Liverpooli eest mänginud väravavahil palliplatsil ei vedanud, siis armastuses läheb hulga paremini.

25-aastase vutitähe väljavalitu on 29-aastane modell Sophia Thomalla, kelle eelmine peika oli rokkbändi Bush ninamees Gavin Rossdale, vahendab The Sun. Enne seda semmis naine saksa šokirokkari Till Lindemanniga, kes on teadupoolest Rammsteini laulja. Vahepeal jõudis Sophia abielluda ka Norra hevimehe Andy LaPleguaga, ent see liit kestis vaid aasta.

Nüüd proovib rokimeestest tüdinud kaunitar, kuidas on sportlasega suhtemerel purjetada. Kui alles novembris jäi Sophia kaamera ette eelmise peikaga, siis nüüd tabati naine Floridas Miami Beachil saksa väravavahiga suudlemas. Karius on ka varem saksa modellidega semminud.

Sophia sai tuntuks Saksa tippmodelli saatest ning pani 2010. aastal kinni kohaliku versiooni saatest «Tantsud tähtedega». Samal aastal valis ajakiri FHM ta maailma ilusamate naiste seast kolmandaks. 2012. aastal poseeris Sophia ihualasti Playboy kaanel. Aastaid varem oli seda sama teinud ka Sophia ema.

Hiljem on naine kätt proovinud moedisainerina.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by S O P H I A T H O M A L L A (@sophiathomalla) on

Tagasi üles