Eesti Muusikaauhinnad 2020

Britney Spears lõpetab teadmata ajaks esinemise

Britney Spears lõpetab teadmata ajaks esinemise

FOTO: MJT/ADM/Capital Pictures / MJT/ADM/Capital Pictures

Pere on meile kõigile väga tähtis ja vahet ei ole kui kuulus sa oled, pere on tähtis ta suurtele tähtedele. Laulja Britney Spears otsustas oma uue tuuri isa tervise tõttu ära jätta.

Britney andis uudisest teada Instagrami vahendusel. Pildi juurde, kus on tema isa, ema ning Britney lapsena, kirjutas laulja: «Ma isegi ei tea, kust sellega algust teha, sest see on minu jaoks nii raske. Ma ei esine oma uue-aasta tuuril «Domination». Ma tõesti ootasin seda ja et saaksin teid kõiki sel aastal näha, seega murrab tuuri ärajätmine minu südame. Kuid tähtis on pere alati esikohale seada ja see on otsus, mille ma olen teinud.»

Selle järel rääkis Britney oma isa tervisest. «Mõne kuu eest sattus mu isa haiglasse ja oleks peaaegu surnud. Me oleme tänulikud, et ta sellest eluga välja tuli, kuid tal on pikk paranemine veel ees. Ma pidin tegema selle raske otsuse, et kogu mu fookus ja energia perele suunata. Ma loodan, et te saate aru. Ma olen teie palvete ja toetuse eest tänulik. Tänan teid ja armastust teile kõigile ... alati,» lisas pop-printsess ja suunas inimesed oma kodulehele, kust nad saavad infot, kuidas piletite eest raha tagasi saada.

View this post on Instagram

I don’t even know where to start with this, because this is so tough for me to say. I will not be performing my new show Domination. I’ve been looking forward to this show and seeing all of you this year, so doing this breaks my heart. However, it’s important to always put your family first… and that’s the decision I had to make. A couple of months ago, my father was hospitalized and almost died. We’re all so grateful that he came out of it alive, but he still has a long road ahead of him. I had to make the difficult decision to put my full focus and energy on my family at this time. I hope you all can understand. More information on ticket refunds is available on britneyspears.com. I appreciate your prayers and support for my family during this time. Thank you, and love you all… always.

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Tagasi üles