Appi! Anni ja Tomi Rahula pereliige on kadunud

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Anni ja Tomi Rahula
Anni ja Tomi Rahula Foto: Raul Mee

Eesti Laulu juht Tomi Rahula ja tema abikaasa Anni andsid sotsiaalmeedia vahendusel teada, et nende pereliige, armastatud lemmikloom Fifa on kadunud.

«Ta on kahe aasta jooksul (meile teadaolevalt) vaid 2x kusagile kodust kaugemale seiklema läinud ja sedagi vaid paariks tunniks päris lähedusse. Nüüd on juba teist päeva kadunud!» kirjutas murelik Anni Rahula Facebooki.

«Muidu ajab hoovist lennukid ära ja valvab peret. Harvemal juhul tõstab rebase või linnukeste peale häält. Kevadel saanuks jääkarule teda kindlalt pidava aia ümber, aga just nüüd oli vaja kusagile minna.. Tuhala-Tammiku-Oru-Pahkla-Nabala-Sõmeru-Angerja-Kurevere võib olla see ala, kus koer seikleb.»

Tomi Rahula koos kaks päeva tagasi kadunud koera Fifaga
Tomi Rahula koos kaks päeva tagasi kadunud koera Fifaga Foto: Facebook

«Võõral territooriumil on võõraste vastu sõbralik, võib-olla kergelt pelglik. Aga kes teab temast midagi, palun kirjutage!»

«Laps küsis ka eile ilusasti «Kus on Fifa? ...» 

«Äkki mõni tuttav elab meie otsingute kandis, siis palun seda infot temaga jagada..» palun Anni Rahula postituse lõpus.

View this post on Instagram

OTSIME OMA SÕPRA! ?? Tõult Pürenee mäestikukoer. Ta on kahe aasta jooksul (meile teadaolevalt) vaid 2x kusagile kodust kaugemale seiklema läinud ja sedagi vaid paariks tunniks päris lähedusse. Nüüd on juba teist päeva kadunud! Muidu ajab hoovist lennukid ära ja valvab peret. Harvemal juhul tõstab rebase või linnukeste peale häält. Kevadel saanuks jääkarule teda kindlalt pidava aia ümber, aga just nüüd oli vaja kusagile minna.. Tuhala-Tammiku-Oru-Pahkla-Nabala võib olla see ala, kus koer seikleb. Võõral territooriumil on võõraste vastu sõbralik, võib-olla kergelt pelglik. Aga kes teab temast midagi, palun kirjutage! Äkki mõni tuttav elab meie otsingute kandis, siis palun seda infot temaga jagada.. ?.. on küll armas teine... ?

A post shared by Anni Rahula (@annirahula) on

Tagasi üles