Pildid: naisfännid on Cristiano Ronaldo kubeme läikima löönud

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Naisfännid on Cristiano Ronaldo kubeme läikima löönud
Naisfännid on Cristiano Ronaldo kubeme läikima löönud Foto: JASON CAIRNDUFF / Action Images via Reuters

Portugali jalgpalliässa Cristiano Ronaldo kuju sünnilinnas Funchalis on naisfännide poolt nii armastatud, et kui nad kuju näevad, siis nad hõõruvad mehe kubet. Õrna piirkonna hõõrumine on nii populaarne, et kuju kube on läikima löödud.

Itaalias Torino Juventuses mängiva Ronaldo kuju avati temanimelise hotelli Pesanta CR7 ees 2014. aastal, kirjutas The Sun. Madeira saarel Funchali linnas asuv kuju on suurem kui päris-Ronaldo. See tähendab, et seda on ka tema kube. Loomulikult tahavad saart külastavad fännid teha kuju juures ka pilti. Aga kuna kuju kube on silmatorkavalt punnis, siis on fännid seda võimalust kasutanud ning tema kubet katsunud ja hõõrunud. See on viinud nii kaugele, et Ronaldo kube läigib.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Someone's keen to meet the #ronaldostatue #goldenballs

A post shared by Marie (@riemaflee) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

RONAAAAALLLDOOOOOOO ??? ???????????? #ronaldo #madiera #ronaldostatue #ronaldo7 ❤️??

A post shared by Laura? (@laura_dances1) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What the hell ? #Ronaldo #RonaldoStatue #Cristiano #CR7 #Juventus #realmadrid #rmfc

A post shared by Troll Football (@thefootballtroll) on

Kuju juures pilti teinud inimesed imestavad ka ise kui populaarne Ronaldo kubeme näppimine on. Turist John Rodgers kirjeldas, kuidas terve grupp kruiisilaevalt tulnud inimesi ootas järjekorras, et saaks Ronaldo kuju juures pilti teha ja tema kubet katsuda. Rodgersi jaoks oli silmatorkav just ühe blondi noore naise agarus portugallase kubeme katsumise järgi. 

Tagasi üles