TOP 100: need on 2018. aasta maailma kõige kenamad mehed

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Jason Momoa 2018. aastal.
Jason Momoa 2018. aastal. Foto: Tony Michaels/ROT/Capital Pictures / TM/ROT/Capital Pictures

TC Candler ja The Independent Critics on valinud aasta kõige ilusaimaid mehi alates 1990. aastast. Hiljuti avaldati ka 2018. aasta nimekiri, milles sai esikoha viimasel ajal palju meediatähelepanu saanud USA näitleja.

The Independent Critics kirjeldab end kui «mitmekülgset gruppi, mida juhib TC Candler, mis otsib ülemaailma, ning kuulab rahvalt miljoneid ettepanekuid juba viimase paari kümnendi jooksul. Ettepanekute abil pannakse kokku nimekiri tänapäeva iluideaalidele vastavatest inimestest.»

The Independent Critics kohta on keeruline leida lisainformatsiooni. Ühes küljest võib tõesti tegu olla organisatsiooniga, mis haldab niivõrd suurt andmebaasi, aga teisest küljest võib otsustajateringi kuuluda vaid üks iPhone'i omav teismeline tüdruk.

Kõigele vaatamata on nende YouTube'i video «100 kõige kenamat mees aastal 2018» kogunud mõne päevaga juba üle kahe miljoni vaatamise. See näitab, et iluideaalid pole kuhugi kadunud, ning nende variatiivsus on hämmastav.

Vaata täielikku nimekirja The Independent Criticsi tehtud YouTube videost.

Kas oled nende valikutega nõus?

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles