N, 8.06.2023

Videod: tule ja pane pidu Laura, Uudo Sepa, Saagimi ja teiste Eesti kuulsustega

Elu24
Facebook Twitter
Comments

Kanal 2 õhtune meelelahutusprogramm täidab tele-ekraani tundideks värvika programmiga, mis tipneb pöörase aastalõpupeoga «Aastavahetus Kanal 2ga».

Kanal 2 aasta viimane teleõhtu alustab «Reporteri» meeleoluka aastalõpu - saatega, mis lükkab pidustustele hoo sisse parima muusika ja kuulsate külalistega.

«Reporteri» aastalõpu saatelt võtab kell 20 peojärje üle lustakas meelelahutusprogramm «Aastavahetus Kanal 2ga» kuldse kolmiku - Robert Rooli, Piret Laose ja Jüri Butšakovi eestvedamisel.

Televaataja haaratakse kaasa lõbusa peoga, mis täidab aasta viimased tunnid muusika, nalja ja kuulsate külalistega. Keegi ei jää oma liistude juurde, peomeeleolus pannakse andekus ja õnn proovile ka muudel aladel.

Alati särav Laura Põldvere laulab keereldes ja pööreldes põranda ning lae vahel. Räpiaasta saab väärilise lõppakordi, kui kurikuulus Beebilõust ühendab väed üllatuskülalisega.

Eesti värskeimal superstaaril Uudo Seppal tuleb mängu panna oma šarm ja lauluoskus jalustrabavaks lööginumbriks. Bravuuritar Anu Saagim, #aastaema Liina Pulges ja lauljatar Kethi Uibomägi näitavad, mida head tüdrukud vana-aastaõhtul ei tee.

Popimad sotsiaalmeediastaarid avaldavad oma edu saladuse. Peolt ei puudu ka alati ettearvamatud mustkunstnikud Meelis Kubo ja Charlekas, kelle maagia võib muuta kogu peo kulgu.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles