E, 20.03.2023

Video: millised kuulsused sel aastal abiellusid?

Inna-Katrin Hein
Video: millised kuulsused sel aastal abiellusid?
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Prints Harry ja Meghan Markle'i laulatus 19. mail 2018 Windsori lossi St. George'i kabelis
Prints Harry ja Meghan Markle'i laulatus 19. mail 2018 Windsori lossi St. George'i kabelis Foto: / AP/Scanpix

Sel aastal on paljud kuulsused oma abielu lahutanud, kuid armastus tundub siiski võitvat, kuna on ka neid kuulsusi, kes 2018 abiellusid.

Prints Harry ja Meghan Markle, Sussexi hertsoginna

Prints Harry ja Meghan Markle'i laulatus 19. mail 2018 Windsori lossi St. George'i kabelis
Prints Harry ja Meghan Markle'i laulatus 19. mail 2018 Windsori lossi St. George'i kabelis Foto: Jonathan Brady / PA Wire/PA Images/Scanpix

Selle aasta kõige kuume paar oli Briti prints Harry ja ameeriklannast näitlejanna Meghan Markle. Harry ja Meghani pulma võrreldi Harry ema, printsess Diana ja isa, prints Charlesi pulmaga, mis leidis aset 29. juulil 1981. 

Prints Charlesi and Lady Diana Spenceri laulatus 29. juulil 1981 Londonis Westminsteri katedraalis
Prints Charlesi and Lady Diana Spenceri laulatus 29. juulil 1981 Londonis Westminsteri katedraalis Foto: / AP/Scanpix

Harry ja Meghani laulatus toimus Windsori lossi St. George’i kabelis 19. mail. Pulmapidu leidis aset Windsori lossi maadel asuvas Frogmore House’is, kuhu see paar uuel aastal ka elama asub.

Meghan Markle’i suhet ja abiellumist prints Harryga peetakse tuhkatriinulooks, kuna ta pärineb keskklassist ja oli varem seriaalinäitleja.

Harry ja Meghan kohtusid sõprade korraldatud peol, kus nad sattusid lauda kõrvuti istuma ja sellest sai nende suhe alguse.

Printsess Eugenie ja Jack Brooksbank

Printsess Eugenie ja ta mees Jack Brooksbank pulmafotol. See paar abiellus 12. oktoobril 2018
Printsess Eugenie ja ta mees Jack Brooksbank pulmafotol. See paar abiellus 12. oktoobril 2018 Foto: HANDOUT / REUTERS/Scanpix

Prints Harry onutütre, printsess Eugenie abiellumine veniärimees Jack Brooksbankiga 12. oktoobril jäi Harry ja Meghani pulma varju, saades sotsiaalmeedias nimeks royalwedding2 (kuninglik pulm 2).

Briti meedia arvates oli Eugenie ja Jacki pulm väljapeetum, kuna selle ümber puudus liigne meediakära.

Nii nagu Harry ja Meghani pulmas, oli ka Eugenie ja Jacki pulmas mitmeid kuulsusi, kaasa arvatud modellid Naomi Campbell ja Kate Moss. Printsess Eugenie ja need modellid on omavahel seotud heategevusorganisatsioonide kaudu.

Priyanka Chopra ja Nick Jonas

Priyanka Chopra ja Nick Jonas 4. detsembril poseerimas Indias New Delhis pulmafoto jaoks
Priyanka Chopra ja Nick Jonas 4. detsembril poseerimas Indias New Delhis pulmafoto jaoks Foto: ADNAN ABIDI / REUTERS/Scanpix

India päritolu USA staari Priyanka Chopra ja ameeriklasest laulja Nick Jonase abiellumine leidis aset detsembri alguses. Pulm toimus nii USAs kui Indias. Pidudel olid esindatud kaks kultuuri, lääne ja idamaine.

Nii pruutpaar kui pulmakülalised kandsid Ralph Laureni riideid ning Chopra pruutkleidid jättis paljudele kustumatu mulje.

Chiara Ferragni ja Fedez

Chiara Ferragni ja Fedez
Chiara Ferragni ja Fedez Foto: LaPresse/Gian Mattia D'Alberto / LaPresse/Scanpix

2018 ökopulm toimus septembris, mil abiellusid itaallannast moeikoon Chiara Ferragni ja räppar Fedez. Kolm päeva kestnud pulma jälgis sotsiaalmeedia vahendusel 67 miljonit inimest. Arvatakse, et see pulm oli populaarsem kui prints Harry ja Meghan Markle’i pulm.

Ferragni ja Fedezi pulmas nägi paljude kuulsate moeloojate loomingut. Lisaks üllatas see paar külaliste jaoks rajatud teemapargiga.

Justin Bieber ja Hailey Baldwin

Justin Bieber ja Hailey Baldwin
Justin Bieber ja Hailey Baldwin Foto: Chris Young / The Canadian Press/PA Images/Scanpix

Kanada popstaar Justin Bieber ja modell Hailey Baldwin abiellusid novembris. Nad ei reklaaminud oma pulma ja sellest on vähe teada.

Nende abiellumise paljastas asjaolu, et järsku oli Hailey Baldwinist Instagramis saanud Hailey Bieber ning Justin Bieber nimetas kallimat ootamatult abikaasaks.

Malin Åkerman  ja Jack Donnelly

Malin Åkerman ja Jack Donnelly
Malin Åkerman ja Jack Donnelly Foto: Dave Starbuck / imago/Future Image/Scanpix

Rootsi-Kanada näitlejad Malin Åkerman ja Briti näitleja Jack Donnelly said üksteist Mehhikos toimunud boheemlikul rannalaulatusel.

Pulmapidu leidis aset vabas õhus, nii pruutpaar kui külalised tantsisid paljajalu varajaste hommikutundideni.

Kõmumeedia teatel ei pingutatud selle pulmaga üle, kõik oli lihtne ja omal kohal. Tegemist oli ideaalse suvepulmaga.

Gwyneth Paltrow ja Brad Falchuk

Gwyneth Paltrow ja Brad Falchuk
Gwyneth Paltrow ja Brad Falchuk Foto: LuMarPhoto/AFF-USA.com / AFF/PA Images/Scanpix

Näitlejanna Gwyneth Paltrow abiellus septembri lõpul New Yorgis teleprodutsendi Brad Falchukiga. Pulmas oli umbes 70 külalist ja isegi kõmumeedia ei teadnud, et see pulm toimus. Kulus üsna kaua aega, kui pildid nende pulmast sotsiaalmeediasse lekkisid.  

Märksõnad
Tagasi üles