Kokaiinikuninga Pablo Escobari haual triipu tõmmanud turist kaotas lolli tembu tagajärjel pere ja sai surmaähvardusi

Pablo Escobar 1991. aastal.

FOTO: HO/AFP/Scanpix

Kolumbia narkoparuni Pablo Escobari haual kokaiini ninna tõmmanud ja sellest sotsmeediasse video postitanud briti turist on tembu eest saanud surmaähvardusi ning riigist viieks aastaks välja visatud.

Aprillis Kolumbias Pablo Escobari haual naljavideo teinud briti turist Steven Semmens tunnistas nüüd, et kahetseb rumalat tempu. Walesist pärit mees, kellel on Kolumbias tüdruksõber ja kaks väikest last, jäi juhtunu tagajärjel ka perest ilma, kuna riiki sisenemine on talle viieks aastaks keelatud, vahendab Mirror.

35-aastane Semmens rääkis, et video oli mõeldud austusavaldusena, ent sellest ei saadud aru. «Mulle saadeti Facebookis surmaähvardusi. Öeldi, et kui mind üles leitakse, nülitakse mind elusalt. Ma ei saa oma lapsi näha ja see teeb mulle haiget,» ütles mees.

Kuigi esialgu arvas Semmens, et temp oli naljakas, tunneb ta nüüd, kui juhtunust on möödas kaheksa kuud, häbi ning tahab kolumblaste ees vabandada. «Kõik arvavad, et ma jätsin meie riigist halva mulje,» sõnas britt.

Kõnealuses videos võis näha, kuidas Semmens kokaiinikuninga haual põlvitab, sellele valget pulbrit kallab, rahatähe rulli keerab ja pulbri ninna tõmbab. Seejärel naeratab mees kaamerasse ja ütleb: «Ma olen Gordon Ramsay, semu.» Ilmselt viitas Semmens telekoka 2017. aasta kokaiiniteemalisele dokumentaalfilmile.

Tagasi üles