L, 10.06.2023

VIDEO: Laura Põldvere teeb korteripeol postitantsu

Elu24
Facebook Twitter
Comments

Kanal 2 aastalõpu korteripidu tõotab tulla raju, sest Laura Põldvere laulab keereldes ja pööreldes põranda ning lae vahel. Vaata videot!

Laura Põldvere sensuaalset postitantsu saad näha Kanal 2 31. detsembri õhtusest meelelahutusprogrammis «Aastavahetus Kanal 2ga». Korteripidu võõrustab kuldne kolmik - Robert Rool, Piret Laos ja Jüri Butšakov.

Televaataja haaratakse kaasa lõbusa peoga, mis täidab aasta viimased tunnid muusika, nalja ja kuulsate külalistega. Keegi ei jää oma liistude juurde, peomeeleolus pannakse andekus ja õnn proovile ka muudel aladel!

Lisaks saab räpiaasta väärilise lõppakordi, kui kurikuulus Beebilõust ühendab väed üllatuskülalisega.

Eesti värskeimal superstaaril Uudo Seppal tuleb mängu panna oma šarm ja lauluoskus jalustrabavaks lööginumbriks. Bravuuritar Anu Saagim, #aastaema Liina Pulges ja lauljatar Kethi Uibomägi näitavad, mida head tüdrukud vana-aastaõhtul ei tee.

Popimad sotsiaalmeediastaarid avaldavad oma edu saladuse. Peolt ei puudu ka alati ettearvamatud mustkunstnikud Meelis Kubo ja Charlekas, kelle maagia võib muuta kogu peo kulgu.

Lõbusa ja pöörase peo vahele mahub ka lustaka telemängu «Suur mängude õhtu» pidulik aastalõpu erisaade Daniel Levi Viinalassi juhtimisel.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles