VIDEO: Mürka ja Kaljuveer korraldavad korteripeol korraliku mürgli

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare
Kuula artiklit

Kanal 2 aastalõpu korteripeol korraldavad kossulegend Martin Müürsepp ja spordiajakirjanik Marko Kaljuveer omapärase võistluse. Vaata videost, millise lõbusa väljakutsega on tegemist.

Seda, kuidas jõukatsumine lõppes, saad teada Kanal 2 31. detsembri õhtusest meelelahutusprogrammist «Aastavahetus Kanal 2ga». Korteripidu võõrustab kuldne kolmik - Robert Rool, Piret Laos ja Jüri Butšakov

Televaataja haaratakse kaasa lõbusa peoga, mis täidab aasta viimased tunnid muusika, nalja ja kuulsate külalistega. Keegi ei jää oma liistude juurde, peomeeleolus pannakse andekus ja õnn proovile ka muudel aladel.

Alati särav Laura Põldvere laulab keereldes ja pööreldes põranda ning lae vahel. Räpiaasta saab väärilise lõppakordi, kui kurikuulus Beebilõust ühendab väed üllatuskülalisega.

Eesti värskeimal superstaaril Uudo Seppal tuleb mängu panna oma šarm ja lauluoskus jalustrabavaks lööginumbriks. Bravuuritar Anu Saagim, #aastaema Liina Pulges ja lauljatar Kethi Uibomägi näitavad, mida head tüdrukud vana-aastaõhtul ei tee.

Popimad sotsiaalmeediastaarid avaldavad oma edu saladuse. Peolt ei puudu ka alati ettearvamatud mustkunstnikud Meelis Kubo ja Charlekas, kelle maagia võib muuta kogu peo kulgu.

Lõbusa ja pöörase peo vahele mahub ka lustaka telemängu «Suur mängude õhtu» pidulik aastalõpu erisaade Daniel Levi Viinalassi juhtimisel.

Populaarne

Tagasi üles