Enigma annab Tallinnas lisakontserdi

Enigma esinemas.

FOTO: Promopilt

Järgmise aasta märtsis esineb tuuri "Original Enigma Voices" raames Alexela Kontserdimajas üks muusikamaailma omapärasemaid artiste ENIGMA. Kuna esimene kontsert on nüüdseks välja müüdud toimub 28. märtsil ka lisakontsert.

Enigma külastab Eestit esimest korda, kavas on kahetunnine kontsert, mille jooksul saadab Enigmat bänd ja keelpilliorkester.

Saksa produtsent Michael Cretu lõi Enigma 1990. aastal. Projekt lummas oma ainulaadse ja ikoonilise kõlaga miljoneid kuulajaid. Erinevate muusikastiilide, gregoriuse koraali, etniliste psalmide, kirikukellade ja orelite kokku sobitamisel loodud lugudel on väga eriline, atmosfääriline ja kohati isegi psühhedeelne kõla.

Enigma esinemas.

FOTO: Promopilt

Albumite tohutu müügiedu ja salapärasus on Enigmast teinud viimaste aastakümnete ühe populaarseima ja müstilisema muusikalise projekti. Enigma edu on inspireerinud paljusid artiste ja produtsente, sealhulgas bändi Gregorian, kelle kaasaegsed pop- ja rocklaulud sisaldavad endas gregoriuse koraali elemente.

«Original Enigma Voices» tuuri raames saab Enigma originaalliikmete esituses kuulda lugusid nagu «Sadeness», «Return to Innocence», «Gravity of Love» ja paljud teised.

Tuuril löövad kaasa ka Enigma lugudest tuttavad artistid Andru Donalds, Angel X ja Fox Lima. Andru Donaldsi sõnul saab kontsert olema imeline ja meeldejääv teekond võluval helimaastikul.

Tagasi üles