R, 1.12.2023

Kerli Kõiv värskes raamatus: minu eks alavääristas mind pidevalt ja oli täielik valetaja

Elu24
Facebook
Comments 2
Kerli Kõiv.
Kerli Kõiv. Foto: Jörgen Paabu

Elu24 avaldab katkendi Kerli Kõivu raamatust «Haavatud jumalanna paranemispäevik», milles on 30 sammu selleks, et leida oma piiritu vägi ja taas täiel võimsusel maailma valgust kiirgama hakata.

«21. päev

Rämpsunimekiri

Praeguseks igatsed kindlasti kohutavalt oma eksi, romantiseerides kõiki neid häid aegu, mida jagasite.

Unusta ära! Kui ta pole just alustanud tohutut enesearenguprogrammi, on üsna selge, et ta pole valmis astuma ühtegi reaalset sammu, et sind tagasi võita.

Tee endale nimekiri omadustest, mida sa tema juures ei sallinud. Näiteks minu eks alavääristas mind pidevalt. Ta tekitas minus tahtlikult ebakindlust, ei võtnud iial oma tegude eest vastutust ja oli täielik valetaja. Lisaks oli ta igav, vägivaldne ja tohutult kriitiline, lörtsides pidevalt mu mängulist loomust. Iga kord, kui tahad talle sõnumit saata, vaata oma nimekiri üle ja tuleta endale meelde, kui halb see kõik oli.

Küsi endalt: «Kas see ongi see, mida väärin?» Ainult sina ise saad enda väärtuse paika panna. Saad seda, millesse usud, ja kui sa ikka veel usud, et ei leia paremat kui keegi, kes sind päevast päeva muserdab, on sul oma enesehinnangu kallal vaja veel väga palju tööd teha.

Mees, kes naist päriselt armastab, näitab seda igal sammul. Sa pead uskuma, et oled tõeline kuninganna, muidu pole lootustki leida kedagi, kes sind vastavalt kohtleks.»

Raamatu tutvustus

Laulja Kerli Kõiv on kirjutanud oma esimese raamatu just neile naistele, kes tunnevad, et nende tiivad on praegu veidi murtud. Teose kaante vahel on Kerli valusad kogemused ja konarlik paranemistee, aga ka talle kõige südamelähedasemad teadmised spirituaalsusest ning selle igapäevasest rakendamisest.

Siin on 30 sammu selleks, et leida oma piiritu vägi ja taas täiel võimsusel maailma valgust kiirgama hakata. «Loodan, et saad minuga koos nii lahinal nutta kui ka pisarateni naerda, ning et saan sind aidata lähemale sellele, kes sa tegelikult oled – tõeline jumalanna,» kirjutab Kerli.

Kerli Kõiv kirjutas enesepaljastusliku raamatu «Haavatud jumalanna paranemispäevik. 30 päevaga tallamatist supernaiseks».
Kerli Kõiv kirjutas enesepaljastusliku raamatu «Haavatud jumalanna paranemispäevik. 30 päevaga tallamatist supernaiseks». Foto: Promopilt
Facebook
Comments 2

Märksõnad

Tagasi üles