T, 5.12.2023

Kerli Kõiv värskes raamatus: katkisele südamele on eriti hea roosa kvarts, mis on tõeliselt pehme ja nunnu energiaga naiselik kivi (1)

Elu24
Copy
Kerli Kõiv.
Kerli Kõiv. Foto: Jörgen Paabu

Elu24 avaldab katkendi Kerli Kõivu raamatust «Haavatud jumalanna paranemispäevik», milles on 30 sammu selleks, et leida oma piiritu vägi ja taas täiel võimsusel maailma valgust kiirgama hakata. 

«7. päev

Tõsta vibratsioonitaset

Armastan väga ka kristalle. Neid saab tänapäeval igalt poolt ja mulle meeldib, kui neid on alati paar voodi kõrval. Kristallid on isiklikud asjad ja neid on parem valida intuitsiooni järgi ning käega katsudes, mitte enne nende lugu teades. Julgen aga öelda, et katkisele südamele on eriti hea roosa kvarts, mis on tõeliselt pehme ja nunnu energiaga naiselik kivi.

On oluline kristalle korralikult puhastada, enne kui need oma ruumi tood. Seda saab teha neid jooksva vee all hoides ja nende selgumist visualiseerides. Ka salvei või pujuga võib neid suitsutada. Kui sa nii toimida ei saa, võta kivi enda paremasse kätte ja kujuta ette sinist leeki, mis vana energia ära põletab ning uueks loob. Kristallid on justkui väikesed energiakapslid. Neid saab tühjendada ja uue vajaoleva energiaga laadida. Andmisel-võtmisel kehtib reegel: annad parema käega, võtad vasakuga. Et kividelt või muudelt asjadelt energiat ammutada, soovitatakse neid hoida vasakus käes. Eelkõige aga usalda oma kõhutunnet. Pole mõtet praktiseerida rituaale, millesse sa ei usu.»

Raamatu tutvustus

Laulja Kerli Kõiv on kirjutanud oma esimese raamatu just neile naistele, kes tunnevad, et nende tiivad on praegu veidi murtud. Teose kaante vahel on Kerli valusad kogemused ja konarlik paranemistee, aga ka talle kõige südamelähedasemad teadmised spirituaalsusest ning selle igapäevasest rakendamisest.

Siin on 30 sammu selleks, et leida oma piiritu vägi ja taas täiel võimsusel maailma valgust kiirgama hakata. «Loodan, et saad minuga koos nii lahinal nutta kui ka pisarateni naerda, ning et saan sind aidata lähemale sellele, kes sa tegelikult oled – tõeline jumalanna,» kirjutab Kerli.

Kerli Kõiv kirjutas enesepaljastusliku raamatu «Haavatud jumalanna paranemispäevik. 30 päevaga tallamatist supernaiseks».
Kerli Kõiv kirjutas enesepaljastusliku raamatu «Haavatud jumalanna paranemispäevik. 30 päevaga tallamatist supernaiseks». Foto: Promopilt
Kommentaarid (1)
Copy

Märksõnad

Tagasi üles