L, 9.12.2023

Mis küll nüüd saab? Identsed kaksikud tahavad abielluda sama mehega

Elu24
Copy
Kuvatõmmis Youtube'i videost: identsed kaksikud Anna ja Lucy.
Kuvatõmmis Youtube'i videost: identsed kaksikud Anna ja Lucy. Foto: ANNA AND LUCY/ Youtube

Austraaliast pärit identsed kaksikud Anna ja Lucy, kes jagavad ka ühist kallimat, tahavad nüüd oma armastatuga abielluda. 

Anna ja Lucy De Cinque (33) on juba kuus aastat olnud suhtes Ben Byrne'iga ning nüüd tahavad nad kolmekesi ka abielluda. Paraku pole polügaamia Austraalias seaduslikult aktsepteeritav kooseluvorm.

Ent kaksikud ei anna nii kergelt alla ning käisid hiljuti ka riiklikus telekanalis, et seal oma muret jagada. Ka tegid nad ettepaneku, et nende kodumaal tuleks abieluseadust muuta.

Perthist pärit kaksikud on teada-tuntud oma välimuse tõttu, kuna nad üritavad täiesti teadlikult olla eristamatud. Seetõttu on nad avalikkuse poolt tituleeritud ka «maailma kõige identsemateks kaksikuteks».

«Okei, me jagame partnerit, kelle nimi on Ben,» rääkisid naised telekanalis. «Me tahaksime temaga ühel päeval abielluda, aga seadus Austraalias ei luba seda. Mida me tegema peaksime?» sõnasid nad üheaegselt.

Nad jagasid klippi ka oma 27 000 Instagrami fänniga, teatades: «Me jagame ainulaadset probleemi. Me tahame abielluda sama mehega.»

«Me ütlesime kohe, et tuleme komplektina ning see sobis talle,» on Anna varasemalt rääkinud sellest, kuidas nad Beniga kohtusid.

«Olles ka ise kaksik, mõistis ta meievahelist sidet,» lisas Lucy.

«Me teadsime, et mõned mehed leiavad, et kaksikutega deitimine on vallatu kogemus ning et oleme nende jaoks vaid trofeed, ent Beni puhul tegime enne kindlaks, et meeldime talle mõlemad ning alles seejärel saime temaga kokku.»

Alates 2017. aastast elab Ben koos kaksikute ning nende emaga ühes majas.

«Ben kohtleb meid täiesti võrdselt,» sõnas Lucy. «Kui ta suudleb Annat, siis ta suudleb ka mind. Samuti hoiab ta me mõlema käest kinni, kui väljas käime.»

«Me magame koos, aga mingeid kolmekaid meil pole.» 

«Mõned inimesed leiavad, et see on rõve, aga see toimib meie puhul.»

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles