Pildid: Ellie Goulding välgutas 100-aastast kihlasõrmust

Briti lauljanna Ellie Goulding (31) andis neljapäeval heategevusliku kontserdi «Ellie Goulding For Streets Of London» Wembley's SSE Arenal ning välgutas oma sajandivanust kihlasõrmust, kirjutab Daily Mail.

Lauljanna nägi esinedes šikk välja kui kandis punaseid metalseid pükse ja valget T-särki kirjaga «Ma tunnen armastust». 

Ellie lisas oma esinemiskostüümile valged tossud ning kandis vähe ehteid - vaid rida sõrmuseid, millest üks oli tema saja aasta vanune kihlasõrmus.

Viiendat aastat järjest on Streets Of London heategevuskampaaniaga koostööd teinud Ellie Gouldinguga, et kodutute inimeste jaoks raha koguda. Esmakordselt lõi ta kaasa 2014. aastal kui andis kontserdi Shepherd's Bush Empire'is.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Channeling my Carly Simon ( / Asfy Nadeem)

A post shared by Caspar Jopling (@casparjopling) on

Lauljanna on õnnelikum kui kunagi varem peale augusti kuus kihluse teatamist poss-sõbra Caspar Jopling'uga. Paar oli selleks ajaks koos olnud poolteist aastat.

Lauljanna ütles ajakirjale The Sun: «See on vintage sõrmus. See on kuskil 100 aastat vana, mis on päris lahe. Ma armastan selle ajalugu.»

Hitilooja teatas samuti ajakirjale, et vaatamata pulmadest rääkimisele lähitulevikus oli naine üllatunud et Caspar ta kätt palus.

Tagasi üles