Nike

Pühad tulevad Kanal 2s värvilised!

Heade mõtete ja kauni muusikaga astub heategevuslikus saates üles ka ansambel Revals.

FOTO: Erlend Štaub

Aastalõpu meeleolud on juba vallutanud tele-ekraani, kui Kanal 2 avab pühadehooaja homme traditsioonilise heategevusliku saatega «Jõulusoojus». See on meeli liigutav algus teleprogrammile, kuhu mahub nii tagasivaatavaid kokkuvõtteid kui ka mõnusat meelelahutust.

Traditsiooniline heategevussaade «Jõulusoojus» ulatab homme õhtul koos saatejuht Roald Johannsoniga abikäe lastele, kes on sünnitrauma, raske haiguse või ajuinsuldi tagajärjel liikumispuudega.

«Jõulusoojus» kogub raha lastele mõeldud kõnniroboti soetamiseks, mis suurendaks tunduvalt nende laste võimalusi taas kõndima hakata ja täisväärtuslikumat elu elada. Oma loo räägivad saates mitu Eesti peret, iga pere lugu on keeruline ja erinev.

Ansambel Öed.

FOTO: Promopilt

Heade mõtete ja kauni muusikaga astuvad heategevuslikus saates üles ka Anne Veski, Brigita Murutar ja Paul Neitsov, ansambel Revals, ansambel Öed ning paljud teised Eesti armastatud inimesed.

Heategevuslik «Jõulusoojus» on Kanal 2s homme kell 20.30

Ansambel Revals.

FOTO: Promopilt

Millega jääb meelde aasta 2018?

Unustamatu 2018 saatejuht Madis Kimmel.

FOTO: Promopilt

Juba mitu aastat on Kanal 2s heaks traditsiooniks saanud ka aasta kokkuvõtete tegemine. Nii ka tänavu, kui vahetult enne Jõululaupäeva, 23.detsembril jõuab Kanal 2 ekraanile suur erisaade «Unustamatu 2018», mis võtab kokku aasta tähelepanuväärsemad sündmused, meeldejäävamad hetked ja erakordsed inimesed. Eesti Vabariigi juubeliaasta pakkus pöördelisi sündmuseid poliitikas, andis võimaluse elada taaskord kaasa taliolümpiamängudele ja jalgpalli maailmameistrivõistlustele ning lennutas kõikide inimeste teadvusesse räppar Nublu.

Saatejuht Madis Kimmeli juhtimisel antakse kirju ülevaade lõppeva aasta unustamatutest hetkedest ja inimestest, ilust ja valust nii meil kodusel Eestimaal kui ka piiride taga. See on saade, mis teeb tiiru peale tervele aastale, kuhu on mahtunud nii uskumatuid edulugusid kui ka suuri põrumisi, poliitilisi raputusi, uute staaride sündi ja legendide lahkumisi.

Suur kokkuvõtlik erisaade «Unustamatu 2018» on Kanal 2s eetris pühapäeval kell 20.10.

Jõululaupäeval loovad pühademeeleolu läbi päeva koguperefilmid

Kui 24. detsembri saab terve päeva jooksul nautida erinevaid pere- ja animafilme, siis jõululaupäeva õhtul jõuab Kanal 2 ekraanile traditsiooniline suur muusikaerisaade «Aasta hitid 2018», mis paneb taas ritta lõppeva aasta kõige enim mängitud kodumaised laulud. 

Aasta hitid 2018.

FOTO: Promopilt

2018 kuulus vaieldamatult mõminaräppar nublule, kelle hitte «Mina ka» ja «Öölaps» oskavad tänaseks kaasa mõmiseda vist kõik eestlased. Kas uustulnuk riisub ka erisaate «Aasta hitid» edetabelis koore? Samuti sai Eesti 2018. aastal uue superstaari – Saaremaa poiss Uudo Sepp võitis noorte südamed ja alustas oma muusikukarjääri.

Kas neil kahel noormehel on aga piisavalt rammu, et vastu hakata juba aastaid end publiku südametesse laulnud muusikutele, kes samuti uute lugudega raadioeetri vallutasid? Uued menulood tulid ju välja ka näiteks Ott Leplandil, Anne Veskil, Karl-Erik Taukaril, Ivo Linnal, Liis Lemsalul, Jüri Pootsmannil ja paljudel teistelgi, rääkimata EDMi tänastest tipptegijatest nagu NOËP, Syn Cole ja WATEVA.

Hittlugusid kommenteerivad ja nende taustalugusid paljastavad edetabelis figureerivad muusikud nagu Ott Lepland, Liis Lemsalu, Karl-Erik Taukar, Getter Jaani, Ivo Linna, Elina Born, Hendrik Sal-Saller, Kristel Aaslaid, Jüri Pootsmann, Kethi Uibomägi ja Uudo Sepp.

Muusikaline suur edetabelisaade «Aasta hitid 2018» on Kanal 2s eetris esmaspäeval, 24. detsembril kell 20.00.

Läbi jõulupühade on Kanal 2 programm täidetud ka mitmekülgsete filmidega, sh vallutavad ekraani südamlikud animafilmid nagu «Lustakad jalakesed 2», «Arthur päästab jõulud», «Jääkaru Norm», aga ka lõbusad jõulufilmid ja suured tele-esilinastused nagu «Jõulutont Krampus» ja «Paan: Reis Eikunagimaale». Esimene jõulupüha möödub Kanal 2s traditsiooniliselt «Politseiakadeemia» komöödiafilmide megamaratoni seltsis.