P, 28.05.2023

Juutuuber Hensugusta: ma saan isaks!

Elu24
Facebook Twitter
Comments 1
Hensugusta saab isaks ... uuele saatele.
Hensugusta saab isaks ... uuele saatele. Foto: Kuvatõmmis

Juutuuber Hensugusta ehk Henri Karpov andis teada kaua hoitud saladuse. Noormees teatas Instagrami vahendusel, et saab isaks. Kuid mitte inimlapsele, vaid oma uuele saatele.

«Mul on SUUR uudis! Ma saan... isaks!!! Olen seda kaua varjanud ja nüüd on asi kindel. Saan isaks ühele saatele, mis hakkab olema Kanal 2'es uuest aastast laupäeva õhtuti. How cool is that! Nimeks egoistlikult Hensugusta Show,» teatas rõõmsameelne noormees. 

«Naerame koos inimeste feilide üle ja vaatame veidramaid videoid/vine netist. Youtube'iga alustades poleks vist mitte keegi, kaasa arvatud mina, osanud arvata, et see awkward, cringey, natuke alatoidetud moega poiss, kes on endiselt kõike seda, ostab end telesse. Okei, nali! Tuleb lihtsalt õigeid inimesi ähvardada...,» heitis Henri oma suursaavutuse üle nalja.

«Astudes vahel mugavustsoonist välja, võib päris muhedaid asju juhtuda. Samas ei juhtuks need teieta, kes on algusest peale toetanud. Aitäh semud, perekond ja kallid vaatajad! Soovin teile südamest ilusaid pühi ja jäse üles ellusuhtumist!» tänas Hensugusta oma toetajaid.

View this post on Instagram

Mul on SUUR uudis! Ma saan... isaks!!! Olen seda kaua varjanud ja nüüd on asi kindel. Saan isaks ühele saatele, mis hakkab olema Kanal 2'es uuest aastast laupäeva õhtuti. How cool is that! Nimeks egoistlikult Hensugusta Show. Naerame koos inimeste feilide üle ja vaatame veidramaid videoid/vine netist. Youtube'iga alustades poleks vist mitte keegi, kaasa arvatud mina, osanud arvata, et see awkward, cringey, natuke alatoidetud moega poiss, kes on endiselt kõike seda, ostab end telesse. Okei, nali! Tuleb lihtsalt õigeid inimesi ähvardada... Astudes vahel mugavustsoonist välja, võib päris muhedaid asju juhtuda. Samas ei juhtuks need teieta, kes on algusest peale toetanud. Aitäh semud, perekond ja kallid vaatajad! Soovin teile südamest ilusaid pühi ja jäse üles ellusuhtumist!

A post shared by Henri Karpov (@hensugusta) on

Facebook Twitter
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles