Nike

Video: miljonär jättis kallima pärast sadomasoseksi surema, kohus saatis ta trellide taha

John Broadhurst saabumas 17. detsembril 2018 Birminghami kohtusse

FOTO: Aaron Chown / PA Wire/PA Images/Scanpix

Ühendkuningriigi Birminghami kuninglik kohus määras kolme aasta ja kaheksa kuu pikkuse vangistuse multimiljonär John Broadhurstile, kes jättis oma kallima Natalie Connolly pärast raju sadomasoseksi surema.

40-aastane Broadhurst võttis kohtus omaks, et ei aidanud 26-aastast Connollyt ja selle tõttu kaotas naine elu, teatab news.sky.com. 

Natalie Connolly sotsiaalmeediafotol

FOTO: SWNS.com /Scanpix

Kohus siiski ei määranud mehele karistust mõrva, vaid tahtmatu tapmise eest.

Naise surmaga lõppenud seksijuhtum leidis aset 18. detsembril 2016 mehele kuuluvas majas, mis asub West-Midlandsis Kinveris.

John Broadhursti maja, kus Natalie Connolly elu kaotas

FOTO: Stourbridge News / SWNS.com /Scanpix

Uurimisel ilmnes, et Broadhurst ja ta elukaaslane olid enne seksimist tarbinud alkoholi ja kokaiini. Raju seksi tõttu kannatada saanud naine kaotas palju verd ja see sai talle saatuslikuks.

Mees helistas kiirabisse mitu tundi hiljem, kui oli aru saanud, et naisega ei ole kõik korras. Ta mainis parameedikutele, et naisel ei ole elumärke, ta on elutu nagu sõõrik.

John Broadhurst

FOTO: SWNS.com /Scanpix

Uurijate sõnul harrastas paar regulaarselt sadomasoseksi, kuid viimane kord läks asi liiga kaugele ja naine sa raskelt vigastada.

«Jätsid abitu noore naise surema, saades aru, et ta on vigastatud. See oli väga julm tegu,» teatas kohtunik Julian Knowles.

Connollyle tehtud lahkamine näitas, et ta kehal oli 40 vigastust, mis oli tekitatud erinevate esemetega peksmise teel. Naisel oli selle tõttu nii nahavigastusi, luumurde, kui siseorganite vigastusi.

Broadhursti sõnul oli ta kallim palunud end väga tugevalt peksta, kuna vaid nii sai ta kogeda kogu keha orgasmi.

Uurijate sõnul sattus mees viimase sadomaso seksi ajal nii hoogu, et kaotas enda üle kontrolli ja peksis naise surnuks.

Paar oli koos pool aastat. Enne saatuslikuks ostunud õhtut olid nad vaadanud televiisorist jalgpalli ja joonud alkoholi ning läinud siis restorani õhtust sööma.  

Broadhursti autojuht oli nad restoranist koju sõidutanud. Paar oli jätkanud alkoholi tarbimist, kuid võtnud ka kokaiini.

Uurijate sõnul oli kokaiin see, mis andis mehele suure jõu ja ta ei tunnetanud, et peksab naist liiga tugevalt.

Kinnisvaraärimehe Broadhursti varanduse suurus arvatakse olevat 15 – 20 miljonit naela.