Galerii: Tanel Padar ja Nele-Liis Vaiksoo andsid Tartus meeldejääva jõulukontserdi

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

«Su nägu kõlab tuttavalt» viimasel hooajal kaasa teinud Tanel Padar ja Nele-Liis Vaiksoo andsid täna jõulukontserdi Tartus Peetri kirikus.

Pühapäevaõhtuti sadu tuhandeid televaatajaid telerite ette naelutav paroodiasaade «Su nägu kõlab tuttavalt!» on andnud tõuke uue lavapaari moodustumisele. Tänavusel kuldsel hooajal saatesarjas koos esinema sattunud Tanel Padar ja Nele-Liis Vaiksoo leidsid, et tahaksid lava jagada ka ühistel jõulukontsertidel.

Nii Tanel kui Nele-Liis on andnud aastate jooksul lugematul arvul kontserte, sealhulgas ka väga palju jõulu- ja aastalõpukontserte, kuid mitte kunagi varem pole nad seda teinud koos. Nüüd leidsid nad sädeme, mis ahvatles neid mõned ühised kontserdid andma. Mõistagi ei tasu neilt jõulukontsertidel oodata laule, mida kuuleme telesaadetes. Igal laulul on oma koht ning kirikutes  avavad Tanel ja Nele-Liis end hoopis teisest küljest kui paroodiasaadetes. Aga lõbus saab neil kontsertidel sellegipoolest olema, jõulud on ju rõõmupühad!

Alates oktoobri keskpaigast on piletid müügil Piletilevis. Kuna ühiseid kontserte tuleb vaid neli, ei pruugi pileteid kõigile soovijatele jaguda.

Laval on:

Nele-Liis Vaiksoo – laul;

Tanel Padar – laul, akustiline kitarr;

Siim Usin – akustiline basskitarr;

Tarvi Kull – klahvpillid;

Kaspar Kalluste – löökpillid.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles