«Kodutunne» võtab tehtu kokku heategevusliku erisaatega

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
«Kodutunne» võtab tehtu kokku heategevusliku erisaatega
«Kodutunne» võtab tehtu kokku heategevusliku erisaatega Foto: Kanal2

Kaheksa aasta jooksul on «Kodutunne» aidanud enam kui 200 Eesti pere. Täna kell 20.00 jõuab Kanal 2 ekraanile jõuluhõnguline «Kodutunde» suur heategevuslik erisaade, mis võtab kokku tehtud töö ja vaatab lootusrikkalt tulevikku.

Igal inimesel on õigus turvalisele kodule ja kodutundele. Seda uskudes on heategevuslik saatesari «Kodutunne» aidanud juba kaheksa aastat raskustesse sattunud peresid. Tänases suures erisaates külastab «Kodutunne» saatest läbi käinud inimesi, kelle elu on saadud abi palju muutnud.

Töö pole sellega aga lõppenud ja nii toome vaatajateni ka mõned pered, kes vajavad ja ootavad «Kodutunde» abi algaval aastal. Nende hulgas üks 15aastane Kristi, kellel peale 80aastase vanaema Urve pole mitte kedagi alles. Sarakuste korterelamus ühes väikeses mugavusteta kahetoalises korteris elab üks vanaema ja kolm last. Noorim vaid nelja aastane. Laste ema elab töö tõttu perest eemal ning saab neid külastada vaid puhkepäevadel. Nii ongi kogu majapidamine ilma vee ja kanalisatsioonita eaka vanaema Tiiu õlul, kes lisaks kõigega võitleb hetkel ka rinnavähiga.

«Kodutunne» võtab tehtu kokku heategevusliku erisaatega
«Kodutunne» võtab tehtu kokku heategevusliku erisaatega Foto: Kanal2

Tänases erisaates jagavad oma mõtteid kodust ja kodutundest ka mitmed tuntud inimesed nagu näitlejad Ülle Kaljuste, Kristel Aaslaid, laulja Birgit Õigemeel jpt.

Heategevusliku erisaatega kutsub «Kodutunne» üles toetama neid, kel muud lootust enam pole - avatud on annetustelefonid, et «Kodutunne» jõuaks veelgi rohkemate Eesti peredeni.

«Kodutunde» annetustelefoni numbrid on:

900 6225 (5 €)

900 7718 (10 €)

900 7719 (25 €)

Heategevuslik «Kodutunde» erisaade on Kanal 2s täna kell 20.00, kohe pärast «Reporterit».

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles