Eesti Muusikaauhinnad 2020

Video: kuidas kutsuvad õukonna töötajad Meghanit ja Harryt tagaselja?

Prints Harry ja Sussexi hertsoginna Meghan

FOTO: HENRY NICHOLLS / REUTERS/Scanpix

Briti õukonnas töötavad inimesed peavad Sussexi hertsoginnat Meghanit kontrollifriigiks ja nende arvates sarnaneb ta ühe tegelasega populaarsest sarjast «Friends» (Sõbrad).

Õukonnas kutsutakse Meghanit tagaselja Monicaks ja prints Harryt Chandleriks, teatab news.com.au.

«Sõprades» kehastas puhtusefriigist võimutsejat Monica Gellerit Courteney Cox. Kaasanoogutajat Chandler Bingi mängis Matthew Perry. Sellest hoolimata sai kahest tegelasest lõpuks paar. 

Courteney Cox

FOTO: Michael Kovac / AFP/Scanpix

Matthew Perry kehastas seriaalis «Sõbrad» Chandler Bingi

FOTO: / Caters News Agency/Scanpix

Seriaali «Sõbrad» näitlejad vasakult: Jennifer Aniston (Rachel Green), Courteney Cox (Monica Geller), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matthew Perry (Chandler Bing) ja David Schwimmer (Ross Geller)

FOTO: All Action / EMPICS Entertainment/Scanpix

«Meile tundub, nagu mängiks Meghan stseene seriaalist «Sõbrad». Igatahes ta käitumine meenutab väga palju selle sarja tegelase Monica oma. Prints Harryt saab aga võrrelda Chandleriga, kes oli kõigega nõustuv ja allaheitlik,» teatas õukonna allikas.

Prints Harry ja Sussexi hertsoginna Meghan

FOTO: HENRY NICHOLLS / REUTERS/Scanpix

Lisaks hüütakse Meghanit ka Duchess Difficult (kohutav hertsoginna).

Ameeriklanna Meghan Markle ja prints Harry laulatati 20. mail Windsori lossi kabelis. Meghan hakkas kandma Sussexi hertsoginna tiitlit ja temast sai Briti kuningliku pere liige.

Õukondlaste sõnul näitas Meghan juba enne pulma, milline ta on, üritades kõike oma äranägemise järgi teha, vilistades samas kuningakoja traditsioonidele.

Nüüdseks on mitmed kuningakoja töötajad oma töökoha üles öelnud ja lahkunud, kuna nende sõnul on Meghan ülepingutaja, kes rabeleb liiga palju ja pani ka nemad mõttetult rabelema.

«Ta üritab perekonda sisse elada, kuid ta ei võta arvesse, et selles peres on asju, mida ei muudeta. Isegi kuninganna Elizabeth II sõnas, et see naine tuleb kontrolli alla saada. Meghani ja Harry peres on püksid seni igatahes Meghani jalas,» lisas allikas.

Vasakult: prints William, prints Harry, Sussexi hertsoginna Meghan ja Cambridge'i hertsoginna Catherine oktoobris Westminster Abbeys

FOTO: Paul Grover/Daily Telegraph / PA Wire/PA Images/Scanpix

Meghani tõttu on vennad, prints Harry ja prints William riius ega suhtle enam eriti omavahel. Prints Williami naise, Cambridge’i hertsoginna Catherine’i arvates üritab Meghan võimu haarata ja õukonnas enda sõna jõuga maksma panna. 

Õukonna teatel kolivad prints Harry ja ta naine, hertsoginna Meghan varsti Windsori lossi maadel asuvasse Frogmore House’i. Seni on nad elanud Kensingtoni palee juures asuvas majas. Kensingtoni palee on prints Williami ja ta pere kodu.

Prints William ja ta naine, Cambridge'i hertsoginna Catherine nende kolme lapsega: prints Louis oma ema süles, printsess Charlotte ja prints George

FOTO: MATT PORTEOUS / AFP/Scanpix

Õukonna teatel veedab kuninglik pere jõulud traditsioonilises paigas Ida-Inglismaal Norfokis asuvas Sandringhami lossis. Oletatavalt üritab pere siis klaarida Harry ja Williami ning Meghani ja Catherine’i tüli.