T, 5.12.2023

Vägistamises süüdistatud Harvey Weinstein hooples, et magas Jennifer Lawrence'iga

Elu24
Copy
Harvey Weinstein kohtuistungil.
Harvey Weinstein kohtuistungil. Foto: STEVEN HIRSCH / POOL / EPA

Produtsent Harvey Weinstein, keda on süüdistatud vägistamises ja seksuaalses väärkohtlemises, uhkustas väidetavalt oma ohvrite ees, et magas kauni näitlejanna Jennifer Lawrence'iga.

66-aastane filmiprodutsent, keda on paljud naised süüdistanud seksuaalses väärkohtlemises, kaevati nüüd jällegi kohtusse, vahendas The Sun. Süüdistajaks on naine, kes kohtus Weinsteiniga restoranis, et arutada tööasju, ning läks siis produtsendiga kontorisse, kus mees naist ahistama hakkas.

Kohtuasjas on toodud välja, et kui naine nutma hakkas, küsis Weinstein, kas ta üldse tahab näitlejaks saada. «Ma magasin Jennifer Lawrence'iga ja vaata, kui kaugele ta nüüd jõudnud on... ta võitis just Oscari,» ütles mees. Samuti olevat filmiprodutsent vaadanud, kuidas naine tualetis käib, ning tema ees masturbeerinud.

Vägistamises süüdistatud filmiprodutsent Harvey Weinstein väitis, et on seksinud kauni näitlejanna Jennifer Lawrence'iga.
Vägistamises süüdistatud filmiprodutsent Harvey Weinstein väitis, et on seksinud kauni näitlejanna Jennifer Lawrence'iga. Foto: PA images/Scanpix

Lawrence on öelnud, et tunneb kaasa kõikidele naistele, keda Weinstein ründas, ent eitas produtsendiga seksuaalset suhet. «Minu suhe temaga oli ainult tööalane. Tema valed on ainult järjekordne näide, milliseid taktikaid ta kasutas, et naisi enda juurde meelitada,» ütles 28-aastane näitlejatar.

Eelmisel nädalal lähedastele sõpradele saadetud e-kirjas kirjutas Weinstein, et viimane aasta on olnud tema elu suurim õudusunenägu. «Milline põrgulik aasta...» kirjutas mees. Produtsent on siiani kõiki süüdistusi eitanud. Kohtu ette astub mees 20. detsembril New Yorgis.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles