Poolteist aastat TV3 kommunikatsioonijuhina töötanud Kadi Poll on enda sõnul viimastel aastatel mitmel korral püüdnud oma esimese armastuse ehk muusikaga edu saavutada, kuid siiamaani ei ole see veel juhtunud. Kuid Tomi Rahula juhitav Eesti Laul 2019 võib tähistada Kadi elus pöördepunkti, sest ta osaleb järgmisel aastal laulukonkursi poolfinaalis.
Minu esmane kokkupuude Kadi Polliga oli märkamatu ja mõneti unikaalne. Saades iga päev ametialale e-postkasti kümneid ja kümneid kirju, siis oli paratamatu, et TV3 kommunikatsioonijuhina töötava Kadi kirjad massi sisse ära kadusid. Ma viskasin neile küll pilgu peale, sest TV3 saadab laiali palju pressiteateid, kuid mulle tundusid need kirjad nagu kõik teised.
Aga see muutus mõned kuud tagasi, kui avaldati Eesti Laul 2019 poolfinalistid, kelle hulka kuulus ka Kadi Poll. Ja see oli minu jaoks intrigeeriv.
TV3 kommunikatsioonijuht ja Eesti Laulul? See tundus nii kummaline. Mõneti on ka praegu.
Selle huvitava seose pärast otsustasin ma Kadiga ühendust võtta, et temast rohkem teada saada. Meil oli lühike kirjavahetus, kus ma ütlesin talle, et soovin temaga intervjuud teha. Rõõmsameelne neiu oli sellega kohe nõus.
Ja selle tulemus on siin. Etteruttavalt võin öelda, et Kadi Polli kaasalöömine Eesti Laulul polegi nii kummaline, sest tegu on läbi ja lõhki muusikainimesega.
Kust sa pärit oled? Kui vana sa oled? Kus sa üles kasvasid?
Olen 25-aastane ja sündinud Võrus. Lapsepõlve veetsin Meremäel, koolis käisin Tartus.
Mida sulle meeldis lapsepõlves teha?
Elasime perega Meremäel väikeses korteris, seetõttu meeldis mulle palju aega veeta vanaema ja vanaisa juures, kelle talu oli vaid jalutuskäigu kaugusel. Lapsepõlv oli lahe – talvel saime sõita hobusesaaniga, suvel tegime võistlusi, kes kõige kauem külmas allikavees näppu jõuab hoida. Mul on hea meel, et olen kokku puutunud ka erinevate maatöödega – heinategu, kartulivõtt, lehma lüpsmine ja vilja sorteerimine. Sain sõita traktoriga, notsudele-kanadele süüa anda ja värskes õhus mängida.