USA esileedi Melania Trump ilmus 12. detsembril avalikusse uue soenguga, olles varasemast heledama juuksevärviga.
Pildid ja video: Melania Trumpist sai blondiin ja Twitter kiljatas
Proua Trump oli külaliseks kanali Fox saates, üllatades oma soenguga, mis iluekspertide sõnul andis talle täiesti uue ilme, teatab msn.com.
Melania Trumpilt küsiti Foxi saates, et mis on tema jaoks esileedina kõige raskem. Proua Trumpi sõnul on need meedia ja avalikkuse rünnakud, mis puudutavad nii teda kui tema meest, USA presidenti Donald Trumpi.
«Kõige keerulisem on tulla toime manipuleerijatega, kes teevad musta valgeks. See puudutab nii koomikuid, ajakirjanikke, näitlejaid, kirjanikke kui teisi avaliku elu tegelasi. Nende rünnak ei lähe mulle korda, küll aga see, et need inimesed teevad ajalugu, mis ei vasta tõele,» teatas proua Trump.
USA esileedi muutust kajastati ka sotsiaalmeedias, eelkõige Twitteris, kuhu pandi esileedi soengust kümneid pilte.
Kommenteerijate arvates on esileedi elus toimumas muutused, mille tõttu ta oma juuksevärvi vahetas.
Vanity Fairi teatel pani Melania Trump oma uue juuksevärvi poliitika teenistusse. Proua Trumpi juuksuri Mordechai Avlovi sõnul edastas Melania oma juuste ja soenguga sõnumi juba 2016. aasta USA presidendikampaania ajal. Tal oli siis sageli hobusesaba ja ta juukselahk oli kammitud teisele poole kui tavaliselt.
«Pruunide juuste poolest tuntud Melania näeb ka blondina kena välja. Ta edastab juustega nii poliitilist sõnumit kui üritab vabaneda oma varasemast imidžist, et ta on olnud modell,» arvasid ilueksperdid.
Sotsiaalmeedias heideti proua Trumpi blondide juuste üle nalja.
«Ta vist haaras kogemata oma mehe juuksevärvi ja sai sellest aru alles siis, kui oli juba hilja,» kirjutati Twitteris.
Kommenteerijate sõnul hakka proua Trump heledamaks minema novembris, kui ta juukseotsi blondeeriti.
Arvatakse, et välimusemuutuse abil tõmbab ta oma mehelt tähelepanu ära ja see aitab Donald Trumpil keset skandaali paremini toime tulla.
Prokurörid uurivad, kas Trump kasutas valimiskampaania annetusraha vääralt. Uuritakse, kas raha andjad on saanud Trumpilt ja teistelt USA võimuesindajatelt mingeid majanduslikke, sotsiaalseid või poliitilisi privileege.
Uurimine algatati Trumpi endiselt advokaadilt Michael Cohenilt konfiskeeritud dokumentide alusel. USA kohus mõistis 12. detsembril Cohenile seaduserikkumiste eest kolme aasta pikkuse vangistuse. Trump eitab, et Cohen rikkus seadusi tema heakskiidul.